Филтри -

Машини за обработка на почвата AGRISEM од Европа

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата AGRISEM: 20 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
AGRISEM
13 ч.
8.200 €
Диск брана
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Pencran
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Култиватор
Година 2011-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-29610 Plouigneau
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Култиватор
Година 2015-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-12000 Rodez
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Култиватор
Година 2012-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-12000 Rodez
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
8.200 €
Диск брана
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Pencran
подривач AGRISEM Cultiplow Platinum 4 подривач AGRISEM Cultiplow Platinum 4 подривач AGRISEM Cultiplow Platinum 4
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Длабочина на обработка 75 мм Потребна сила на трактор 250 кс
Година 05/2013 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Бугарија, Yambol
Контактирајте го продавачот
61.900 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Mühlengeez
култиватор AGRISEM discomulch 3,5m gold култиватор AGRISEM discomulch 3,5m gold
2
Контактирајте го продавачот
8.000 €
Култиватор
Година 2009-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-64160 Lombia
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Култиватор
Година 2011-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-12000 Rodez
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Gdańsk
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Култиватор
Година 2011-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-29610 Plouigneau
E-FARM.COM
6 години на Agriline
диск брана AGRISEM Disc-O-Mulch R-Serie 8 mtr диск брана AGRISEM Disc-O-Mulch R-Serie 8 mtr диск брана AGRISEM Disc-O-Mulch R-Serie 8 mtr
3
Контактирајте го продавачот
82.718 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Данска, Nykøbing Falster
Контактирајте го продавачот
50.438 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Данска, Nykøbing Falster
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 12 м
Данска, Nykøbing Falster
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Култиватор
Година 2014-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-42110 Civens
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се