Филтри -

Машини за обработка на почвата AGRISEM од Данска

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата AGRISEM од Данска: 14 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
40.051 €
Диск брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Данска, Nykøbing Falster
диск брана AGRISEM диск брана AGRISEM
2
Контактирајте го продавачот
11.424 €
Диск брана
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 3.5 м
Данска, Nykøbing Falster
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
подривач AGRISEM Cultiplow Platinum SR подривач AGRISEM Cultiplow Platinum SR
2
Контактирајте го продавачот
12.489 €
Подривач
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Данска, Nykøbing Falster
диск брана AGRISEM Disc-O-Mulch
1
Контактирајте го продавачот
19.488 €
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Данска, Nykøbing Falster
Контактирајте го продавачот
17.741 €
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Данска, Nykøbing Falster
Контактирајте го продавачот
91.930 €
Диск брана
Длабочина на обработка 610 мм
Година Километража Ширина на опфаќање 12 м
Данска, Nykøbing Falster
диск брана AGRISEM Disc-O-Mulch R Series 10 mtr диск брана AGRISEM Disc-O-Mulch R Series 10 mtr диск брана AGRISEM Disc-O-Mulch R Series 10 mtr
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 10 м
Данска, Nykøbing Falster
подривач AGRISEM Combiplow Gold version
1
Контактирајте го продавачот
9.062 €
Подривач
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Данска, Nykøbing Falster
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Данска, Nykøbing Falster
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Данска, Nykøbing Falster
подривач AGRISEM Cultiplow Platinum HD, Super stærk som kører i op til 45cm dybde подривач AGRISEM Cultiplow Platinum HD, Super stærk som kører i op til 45cm dybde подривач AGRISEM Cultiplow Platinum HD, Super stærk som kører i op til 45cm dybde
3
Контактирајте го продавачот
14.784 €
Подривач
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Nykøbing Falster
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 12 м
Данска, Nykøbing Falster
Контактирајте го продавачот
81.833 €
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 10 м
Данска, Nykøbing Falster
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 12 м
Данска, Nykøbing Falster
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се