Филтри -

Машини за обработка на почвата AGRISEM

Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

24 огласа: Машини за обработка на почвата AGRISEM

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
23.500 US$ EUR ≈ 21.490 €
Диск брана
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 12 м
Данска, Nykøbing Falster
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Култиватор
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 8.6 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
24.000 US$ EUR ≈ 21.940 €
Диск брана
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Кремінна
Контактирајте го продавачот
24.000 US$ EUR ≈ 21.940 €
Диск брана
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Кремінна
подривач AGRISEM Cultiplow Platinum 4 подривач AGRISEM Cultiplow Platinum 4
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Длабочина на обработка 75 мм Потребна сила на трактор 250 кс
Година 05/2013 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Бугарија, Yambol
Контактирајте го продавачот
33.000 US$ EUR ≈ 30.170 €
Диск брана
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Белорусија, Гродна
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 16.460 €
Подривач
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Култиватор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Подривач
Година 1999 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Диск брана
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Пружинеста фреза
Потребна сила на трактор 190 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, Mühlengeez
Контактирајте го продавачот
50.363 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Данска, Nykøbing Falster
диск брана AGRISEM Disc-O-Mulch R-Serie 8 mtr диск брана AGRISEM Disc-O-Mulch R-Serie 8 mtr диск брана AGRISEM Disc-O-Mulch R-Serie 8 mtr
3
Контактирајте го продавачот
82.595 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Данска, Nykøbing Falster
Контактирајте го продавачот
8.250 €
Култиватор
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Gdańsk
подривач AGRISEM Cultiplow Platinum HD подривач AGRISEM Cultiplow Platinum HD
2
Контактирајте го продавачот
19.474 €
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Данска, Nykøbing Falster
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Култиватор
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Култиватор
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
8.200 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Pencran
Контактирајте го продавачот
4.950 €
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Prenzlau
Контактирајте го продавачот
23.900 €
Подривач
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
34.500 €
Пружинеста фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, Pragsdorf
култиватор AGRISEM disc-o-mulch gold 3
1
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Култиватор
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се