Филтри -

Машини за обработка на почвата AGCO

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

7 огласа: Машини за обработка на почвата AGCO

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
10.500 € PLN 45.500 PLN
Подривач
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Olesno
Контактирајте го продавачот
7.595 € PLN 32.900 PLN
Подривач
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Olesno
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
13.970 € PLN 60.500 PLN
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Olesno
Контактирајте го продавачот
11.310 € PLN 49.000 PLN
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Olesno
Контактирајте го продавачот
8.888 € PLN 38.500 PLN
Рото брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Olesno
Контактирајте го продавачот
7.595 € PLN 32.900 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Olesno
Контактирајте го продавачот
27.700 € PLN 120.000 PLN
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Полска, Olesno
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се