Филтри -

Машини за обработка на почвата ACCORD

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

2 огласа: Машини за обработка на почвата ACCORD

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.900 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Романија, BIHOR
AGRO SALSO SRL
2 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
5.700 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Романија, BIHOR
AGRO SALSO SRL
2 години на Agriline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се