Agriline » Машини за обработка на почвата
Филтри -

Машини за обработка на почвата

Резултати од пребарување: 7372 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

7372 огласа: Машини за обработка на почвата

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови култиватор MINI agregat uprawowy NEO 1,2m нови култиватор MINI agregat uprawowy NEO 1,2m
2
Контактирајте го продавачот
426,30 € PLN 2.000 PLN
Култиватор
Длабочина на обработка 120 мм
Година Километража Ширина на опфаќање 1.2 м
Полска, Słupia
нови земјоделски валјак Wał pojedynczy strunowy zębaty HELIOS WSH32 marki ROLMAPOL 3,2m нови земјоделски валјак Wał pojedynczy strunowy zębaty HELIOS WSH32 marki ROLMAPOL 3,2m
2
Контактирајте го продавачот
415,60 € PLN 1.950 PLN
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање 3.2 м
Полска, Słupia
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
диск брана KUHN Scheibenegge Optimer 6003 диск брана KUHN Scheibenegge Optimer 6003 диск брана KUHN Scheibenegge Optimer 6003
3
Контактирајте го продавачот
18.200 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
22.750 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
15.110 US$ EUR ≈ 13.820 €
Мулчер за трактор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Аргентина, San Francisco
мулчер за трактор TEHNOS Mulcher MU200R Profi LW мулчер за трактор TEHNOS Mulcher MU200R Profi LW мулчер за трактор TEHNOS Mulcher MU200R Profi LW
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
5.950 € Без ДДВ
Рото брана
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Nederland
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Потребна сила на трактор 240 кс
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
Moreni
1 ч.
9.990 € Со вклучен ДДВ
Рото брана
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Финска, Laitila
Контактирајте го продавачот
44.950 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Uelzen
Контактирајте го продавачот
AMAZONE
1 ч.
16.310 € BYN 45.000 BYN
Рото брана
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање
Белорусија, Гродно, Гродненская Обл
Контактирајте го продавачот
8.663 € BYN 23.900 BYN
Култиватор
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 10 м
Белорусија, Несвиж, Минская Обл
Контактирајте го продавачот
ПС-5
2 ч.
2.501 € BYN 6.900 BYN
Плуг
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Белорусија, Брест, Брестская Обл
култиватор КПЗ-9.7 култиватор КПЗ-9.7 култиватор КПЗ-9.7
3
Контактирајте го продавачот
1.631 € BYN 4.500 BYN
Култиватор
Година 1990 Километража Ширина на опфаќање
Белорусија, Гродно, Гродненская Обл
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Золочів
Контактирајте го продавачот
2.400 €
Земјоделски валјак
Година 1987 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 200 мм Капацитет 15 ха/час Потребна сила на трактор 400 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 14.3 м
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Длабочина на обработка 120 мм Работна брзина 15 км/ч
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
16.300 € Без ДДВ
Пружинеста фреза
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Sittensen
подривач KVERNELAND CLE-430-5 подривач KVERNELAND CLE-430-5 подривач KVERNELAND CLE-430-5
3
Контактирајте го продавачот
10.150 € BYN 28.000 BYN
Подривач
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Белорусија, Гродно, Гродненская Обл
пружинеста фреза Wallner Strohstriegel WSM 600 пружинеста фреза Wallner Strohstriegel WSM 600 пружинеста фреза Wallner Strohstriegel WSM 600
3
Контактирајте го продавачот
13.025 € Без ДДВ
Пружинеста фреза
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Holle-Grasdorf
плуг KVERNELAND LD 100-200 плуг KVERNELAND LD 100-200 плуг KVERNELAND LD 100-200
3
Контактирајте го продавачот
7.800 € Без ДДВ
Плуг
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Плуг
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Длабочина на обработка 550 мм Потребна сила на трактор 300 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
култиватор Imants Spitmachine 46S29 култиватор Imants Spitmachine 46S29 култиватор Imants Spitmachine 46S29
3
Контактирајте го продавачот
6.950 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Scharsterbrug
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7372 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се