Филтри -

Машини за компир

Резултати од пребарување: 942 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

942 огласа: Машини за компир

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
69.500 € Без ДДВ
Комбајн за компир
Година 2016 Километража Сила
Холандија, Bruggeman Mechanisatie Broekland Bv
Контактирајте го продавачот
22.900 €
Машина за садење компири
Година 2011 Километража Сила
Франција, Hardifort
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за компир
Број на редови 2 Простор помеѓу редови 75 мм
Година 1993 Километража Сила
Холандија, Middelharnis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за компир
Година Километража Сила
Холандија, Nieuwerkerk a/d IJssel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за компир
Година Километража Сила
Холандија, Nieuwerkerk a/d IJssel
Контактирајте го продавачот
13.000 €
Машина за садење компири
Број на редови 2
Година 2006 Километража Сила
Германија, De-29562 Suhlendorf
Контактирајте го продавачот
125.000 €
Машина за садење компири
Година 2017 Километража Сила
Франција, Fr-62136 Richebourg
Контактирајте го продавачот
11.750 €
Машина за садење компири
Година 2022 Километража Сила
Германија, De-48683 Ahaus
Контактирајте го продавачот
5.825 €
Комбајн за компир
Година 2022 Километража Сила
Австрија, At-3910 Zwettl
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Комбајн за компир
Број на редови 2
Година 1991 Километража Сила
Франција, SEVIGNY WALEPPE
комбајн за компир Grimme SE 150-60 NBR
1
Контактирајте го продавачот
40.000 €
Комбајн за компир
Година 1999 Километража 1400 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
92.900 €
Комбајн за компир
Ширина на опфаќање 1.5 м Број на редови 2 Простор помеѓу редови 75 мм Капацитет на резервоар 6000 м³
Година 2017 Километража Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Компир копач
Ширина на опфаќање 1.36 м
Година Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приемен бункер
Година Километража Сила
Украина, Колоденка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за компир
Број на редови 2 Простор помеѓу редови 900 мм Капацитет на резервоар 8 м³ Брзина 40 км/ч
Година 2019 Километража Сила
Украина, Полковничье
Контактирајте го продавачот
7.350 € Без ДДВ
Фреза за формирање на брегови
Број на редови 4 Простор помеѓу редови 75 мм
Година 2021 Километража Сила
Украина, Колоденка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за формирање на брегови
Број на редови 4 Простор помеѓу редови 75 мм
Година Километража Сила
Украина, Колоденка
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Комбајн за компир
Година Километража Сила
Романија, GATAIA
Контактирајте го продавачот
990 €
Машина за садење компири
Година 2022 Километража Сила
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
78.900 €
Компир копач
Број на редови 1
Година 2018 Километража Сила
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
125.000 €
Машина за садење компири
Година 2023 Километража Сила
Германија, De-29562 Suhlendorf
Контактирајте го продавачот
125.000 €
Комбајн за компир
Година 2017 Километража 1100 м/ч Сила
Франција, Fr-62136 Richebourg
Контактирајте го продавачот
260.000 €
Комбајн за компир
Година 2016 Километража 2100 м/ч Сила
Франција, Fr-62136 Richebourg
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Фреза за формирање на брегови
Година 2017 Километража Сила
Шпанија, Peñaranda de Bracamonte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за компир
Година 2011 Километража Сила
Германија, Herrngiersdorf
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 942 огласа
Прикажи
Претплати се