Филтри -

Култиватори LEMTECH

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Култиватори LEMTECH: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
2.776 € PLN 13.000 PLN
Година 2020 Ширина на опфаќање 2.7 м Длабочина на обработка
Полска, Choroszcz
нови култиватор LEMTECH Saatbeetkombination нови култиватор LEMTECH Saatbeetkombination нови култиватор LEMTECH Saatbeetkombination
3
Контактирајте го продавачот
2.520 € PLN 11.800 PLN
Година 2020 Ширина на опфаќање 2.7 м Длабочина на обработка
Полска, Choroszcz
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
7.880 € PLN 36.900 PLN
Година 2021 Ширина на опфаќање 3 м Длабочина на обработка 35 мм
Полска, Choroszcz
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се