Филтри -

Култиватори LEMKEN

Резултати од пребарување: 66 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

66 огласа: Култиватори LEMKEN

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
11.500 €
Година 2018 Ширина на опфаќање 3 м Длабочина на обработка
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
44.950 € Без ДДВ
Година 2021 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Германија, Uelzen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Година 2011 Ширина на опфаќање 4 м Длабочина на обработка
Германија, Hamburg
култиватор LEMKEN SMARAGD 80/300
1
Контактирајте го продавачот
1.900 € Без ДДВ
Година Ширина на опфаќање 3 м Длабочина на обработка
Германија, Heinbockel-Hagenah
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Потребна сила на трактор 290 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 2003 Ширина на опфаќање 10 м Длабочина на обработка 20 мм
Украина, Біла Церква
Контактирајте го продавачот
10.900 US$ EUR ≈ 9.966 €
Година 2011 Ширина на опфаќање 4 м Длабочина на обработка
Украина, Біла Церква
Контактирајте го продавачот
12.200 € Со вклучен ДДВ
Година 2010 Ширина на опфаќање 4 м Длабочина на обработка
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
66.900 €
Година 2022 Ширина на опфаќање 6 м Длабочина на обработка
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
27.500 €
Година Ширина на опфаќање 5 м Длабочина на обработка
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
66.900 €
Година 2022 Ширина на опфаќање 6 м Длабочина на обработка
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Година 2019 Ширина на опфаќање 5 м Длабочина на обработка
Германија, Wildeshausen
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 22.860 €
Година 04/2010 Ширина на опфаќање 8 м Длабочина на обработка
Украина, Бережанка
Контактирајте го продавачот
5.210 €
Година 2006 Ширина на опфаќање 3 м Длабочина на обработка
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
10.900 € Со вклучен ДДВ
Година 1995 Ширина на опфаќање 4 м Длабочина на обработка
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
62.400 €
Година 2021 Ширина на опфаќање 6 м Длабочина на обработка
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Година 2015 Ширина на опфаќање 4 м Длабочина на обработка
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
26.000 € Со вклучен ДДВ
Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2006 Ширина на опфаќање 8 м Длабочина на обработка 120 мм
Украина, м. Київ
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 €
Година Ширина на опфаќање 2.5 м Длабочина на обработка 500 мм
Холандија, Ruinerwold
Troostwijk Veilingen B.V.
4 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
7.300 € Без ДДВ
Година 1992 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Австрија, Hinzenbach
култиватор LEMKEN dechaumeur karat 9/350 култиватор LEMKEN dechaumeur karat 9/350 култиватор LEMKEN dechaumeur karat 9/350
3
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Година 2022 Ширина на опфаќање 4 м Длабочина на обработка
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
50.000 € Без ДДВ
Година 2019 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Германија, Uelzen
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Година 2010 Ширина на опфаќање 4 м Длабочина на обработка
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
4.200 US$ EUR ≈ 3.840 €
Потребна сила на трактор 80 кс
Година Ширина на опфаќање 2.6 м Длабочина на обработка
Украина, Любомль
Контактирајте го продавачот
81.000 €
Година 2021 Ширина на опфаќање 8.4 м Длабочина на обработка
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
19.496 €
Година 2006 Ширина на опфаќање 5 м Длабочина на обработка 3 мм
Германија, Hamburg
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 66 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се