Филтри -

Култиватори John Deere

Резултати од пребарување: 59 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

59 огласа: Култиватори John Deere

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
26.500 € Со вклучен ДДВ
Потребна сила на трактор 275 кс
Година Ширина на опфаќање 11 м Длабочина на обработка
Украина, Новгородка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Потребна сила на трактор 320 кс
Година Ширина на опфаќање 13 м Длабочина на обработка 160 мм
Украина, Новгородка
Контактирајте го продавачот
24.000 US$ EUR ≈ 22.430 €
Потребна сила на трактор 160 кс
Година Ширина на опфаќање 8 м Длабочина на обработка
Украина, Днепропетровск
Контактирајте го продавачот
27.000 US$ EUR ≈ 25.230 €
Потребна сила на трактор 220 кс Работна брзина 12 км/ч
Година Ширина на опфаќање 11 м Длабочина на обработка
Украина, Днепропетровск
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.360 €
Потребна сила на трактор 190 кс
Година Ширина на опфаќање 9 м Длабочина на обработка
Украина, Дніпро́
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Потребна сила на трактор 200 кс
Година 2008 Ширина на опфаќање 9.8 м Длабочина на обработка 127 мм
Украина, Бродецкое
Контактирајте го продавачот
29.800 US$ EUR ≈ 27.850 €
Потребна сила на трактор 240 кс
Година 2015 Ширина на опфаќање 10.5 м Длабочина на обработка
Украина, Гнівань
култиватор John Deere 960 9 метров култиватор John Deere 960 9 метров култиватор John Deere 960 9 метров
3
Контактирајте го продавачот
19.500 US$ EUR ≈ 18.220 €
Потребна сила на трактор 180 кс
Година 2005 Ширина на опфаќање 9 м Длабочина на обработка 130 мм
Украина, Сумы
Контактирајте го продавачот
26.000 US$ EUR ≈ 24.290 €
Потребна сила на трактор 190 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 2000 Ширина на опфаќање 10 м Длабочина на обработка 150 мм
Украина, Дніпро́
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 28.030 €
Потребна сила на трактор 280 кс
Година Ширина на опфаќање 12 м Длабочина на обработка
Украина, Дніпро́
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 26.160 €
Потребна сила на трактор 220 кс
Година Ширина на опфаќање 10 м Длабочина на обработка
Украина, Дніпро́
Контактирајте го продавачот
29.500 US$ EUR ≈ 27.560 €
Потребна сила на трактор 280 кс
Година Ширина на опфаќање 13 м Длабочина на обработка
Украина, Днепропетровск
Контактирајте го продавачот
7.000 US$ EUR ≈ 6.541 €
Година Ширина на опфаќање 8.4 м Длабочина на обработка
Украина, Дніпро́
Контактирајте го продавачот
26.000 US$ EUR ≈ 24.290 €
Потребна сила на трактор 200 кс
Година Ширина на опфаќање 8.5 м Длабочина на обработка 160 мм
Украина, Дніпро́
Контактирајте го продавачот
20.900 US$ EUR ≈ 19.530 €
Година Ширина на опфаќање 10 м Длабочина на обработка
Украина, Винница
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Ширина на опфаќање 8 м Длабочина на обработка
Украина, Золочів
Контактирајте го продавачот
8.000 € Со вклучен ДДВ
Потребна сила на трактор 90 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2005 Ширина на опфаќање 8.6 м Длабочина на обработка
Украина, Підгайці
нови култиватор John Deere 2210
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Молдавија, Stăuceni
Контактирајте го продавачот
13.500 € Со вклучен ДДВ
Година 2000 Ширина на опфаќање 8 м Длабочина на обработка
Украина, Звенигородка
култиватор John Deere 980 култиватор John Deere 980 култиватор John Deere 980
3
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.210 €
Потребна сила на трактор 300 кс
Година Ширина на опфаќање 14.5 м Длабочина на обработка 5 мм
Украина, Кустовцы
Контактирајте го продавачот
50.000 US$ EUR ≈ 46.720 €
Потребна сила на трактор 500 кс
Година 12/2013 Ширина на опфаќање 14 м Длабочина на обработка
Украина, Саратський район
Контактирајте го продавачот
50.000 US$ EUR ≈ 46.720 €
Потребна сила на трактор 500 кс
Година 12/2014 Ширина на опфаќање 14 м Длабочина на обработка
Украина, Саратський район
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Година 1999 Ширина на опфаќање 6 м Длабочина на обработка
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
7.500 US$ EUR ≈ 7.008 €
Потребна сила на трактор 80 кс
Година Ширина на опфаќање 5.6 м Длабочина на обработка 50 мм
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Ширина на опфаќање 13.5 м Длабочина на обработка
Украина, Кировоград
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 59 огласа
Прикажи
Претплати се