Филтри -

Култиватори JOHN DEERE

Резултати од пребарување: 55 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

55 огласа: Култиватори JOHN DEERE

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
11.000 US$ EUR ≈ 10.460 €
Потребна сила на трактор 150 кс
Година 1995 Ширина на опфаќање 9 м Длабочина на обработка
Украина, Гнівань
Контактирајте го продавачот
13.450 US$ EUR ≈ 12.790 €
Потребна сила на трактор 150 кс
Година Ширина на опфаќање 8 м Длабочина на обработка
Украина, Днепропетровск
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
12.995 US$ EUR ≈ 12.360 €
Потребна сила на трактор 150 кс
Година Ширина на опфаќање 8 м Длабочина на обработка
Украина, Днепропетровск
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 19.020 €
Потребна сила на трактор 240 кс
Година 2015 Ширина на опфаќање 10 м Длабочина на обработка
Украина, Гнівань
култиватор JOHN DEERE Культиватор John Deere 960 10 м щойно с США
1
Контактирајте го продавачот
13.500 US$ EUR ≈ 12.840 €
Година Ширина на опфаќање 10 м Длабочина на обработка
Украина, Винница
култиватор JOHN DEERE 960 9 метров култиватор JOHN DEERE 960 9 метров култиватор JOHN DEERE 960 9 метров
3
Контактирајте го продавачот
19.500 US$ EUR ≈ 18.540 €
Потребна сила на трактор 180 кс
Година 2005 Ширина на опфаќање 9 м Длабочина на обработка 130 мм
Украина, Сумы
култиватор JOHN DEERE 960  9,5м под 190л.с култиватор JOHN DEERE 960  9,5м под 190л.с култиватор JOHN DEERE 960  9,5м под 190л.с
3
Контактирајте го продавачот
17.800 US$ EUR ≈ 16.930 €
Потребна сила на трактор 200 кс
Година Ширина на опфаќање 9.5 м Длабочина на обработка
Украина, Сумы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Холандија, Vinkel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Ширина на опфаќање 8 м Длабочина на обработка
Украина, Золочів
Контактирајте го продавачот
33.000 € Со вклучен ДДВ
Потребна сила на трактор 320 кс
Година Ширина на опфаќање 13 м Длабочина на обработка 160 мм
Украина, Новгородка
Контактирајте го продавачот
18.500 US$ EUR ≈ 17.590 €
Година Ширина на опфаќање 10.5 м Длабочина на обработка
Украина, Харьков
Контактирајте го продавачот
7.500 US$ EUR ≈ 7.132 €
Потребна сила на трактор 80 кс
Година Ширина на опфаќање 5.6 м Длабочина на обработка 50 мм
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
4.750 US$ EUR ≈ 4.517 €
Година Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
50.000 US$ EUR ≈ 47.550 €
Потребна сила на трактор 500 кс
Година 12/2014 Ширина на опфаќање 14 м Длабочина на обработка
Украина, Саратський район
Контактирајте го продавачот
50.000 US$ EUR ≈ 47.550 €
Потребна сила на трактор 500 кс
Година 12/2013 Ширина на опфаќање 14 м Длабочина на обработка
Украина, Саратський район
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Година 1998-08-08 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
1.100 €
Година Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Шведска, Nacka Strand, 131 53, Forumvägen 14
Marketplace-E International
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
22.000 US$ EUR ≈ 20.920 €
Потребна сила на трактор 190 кс
Година Ширина на опфаќање 9 м Длабочина на обработка
Украина, Дніпро́
Контактирајте го продавачот
7.000 US$ EUR ≈ 6.657 €
Година Ширина на опфаќање 8.4 м Длабочина на обработка
Украина, Дніпро́
Контактирајте го продавачот
21.000 US$ EUR ≈ 19.970 €
Потребна сила на трактор 160 кс
Година Ширина на опфаќање 8 м Длабочина на обработка
Украина, Днепропетровск
Контактирајте го продавачот
24.000 US$ EUR ≈ 22.820 €
Потребна сила на трактор 220 кс Работна брзина 12 км/ч
Година Ширина на опфаќање 11 м Длабочина на обработка
Украина, Днепропетровск
Контактирајте го продавачот
27.000 US$ EUR ≈ 25.680 €
Потребна сила на трактор 240 кс
Година Ширина на опфаќање 11 м Длабочина на обработка
Украина, Дніпро́
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.770 €
Потребна сила на трактор 220 кс
Година Ширина на опфаќање 10 м Длабочина на обработка
Украина, Дніпро́
Контактирајте го продавачот
18.330 US$ EUR ≈ 17.430 €
Потребна сила на трактор 190 кс
Година Ширина на опфаќање 9 м Длабочина на обработка 160 мм
Украина, Дніпро́
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Украина, Кропивницький
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 55 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се