Филтри -

Култиватори Horsch

Резултати од пребарување: 85 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

85 огласа: Култиватори Horsch

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
39.900 €
Година 2011 Ширина на опфаќање 6 м Длабочина на обработка
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Година 2022 Ширина на опфаќање 4 м Длабочина на обработка
Германија, Kunde
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
29.990 €
Година 2011 Ширина на опфаќање 3 м Длабочина на обработка
Германија, Kunde
култиватор Horsch Horsch Terrano 4FX култиватор Horsch Horsch Terrano 4FX култиватор Horsch Horsch Terrano 4FX
3
Контактирајте го продавачот
28.300 € Без ДДВ
Година 2023 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Австрија, Markt Hartmannsdorf
Контактирајте го продавачот
10.500 US$ EUR ≈ 9.606 €
Година 2008 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
7.349 € Без ДДВ
Година 2002 Ширина на опфаќање 6 м Длабочина на обработка
Данска, Lintrup
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Година 2006 Ширина на опфаќање 6 м Длабочина на обработка
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Година 2010 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
31.000 €
Година 2023 Ширина на опфаќање 5 м Длабочина на обработка
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Година 2017 Ширина на опфаќање 4 м Длабочина на обработка
Германија, Hamburg
култиватор Horsch terrano 3 fx m10
1
Контактирајте го продавачот
18.431 €
Година 2023 Ширина на опфаќање 3 м Длабочина на обработка
Австрија, At-7123 Mönchhof
Контактирајте го продавачот
31.500 €
Година 2008 Ширина на опфаќање 6 м Длабочина на обработка
Германија, 17094 Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Година 2018 Ширина на опфаќање 6 м Длабочина на обработка
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
24.000 €
Година 2014 Ширина на опфаќање 6 м Длабочина на обработка
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Година 2019 Ширина на опфаќање 5 м Длабочина на обработка
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Година 2013 Ширина на опфаќање 6 м Длабочина на обработка
Германија, Hamburg
култиватор Horsch Cruiser 4 SL култиватор Horsch Cruiser 4 SL
2
Контактирајте го продавачот
16.700 € Без ДДВ
Година 2019 Ширина на опфаќање 4 м Длабочина на обработка
Романија
Контактирајте го продавачот
51.450 €
Година 2021 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Германија, Spelle
Контактирајте го продавачот
10.500 US$ EUR ≈ 9.606 €
Година 2008 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
10.500 US$ EUR ≈ 9.606 €
Година 2008 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
59.000 €
Година 2018 Ширина на опфаќање 6 м Длабочина на обработка
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
26.564 US$ EUR ≈ 24.300 €
Потребна сила на трактор 225 кс Работна брзина 9 км/ч
Година Ширина на опфаќање 7.5 м Длабочина на обработка
Украина, с.Бишів
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.020 €
Година Ширина на опфаќање 4 м Длабочина на обработка
Украина, Kustivtsi
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 11.890 €
Потребна сила на трактор 320 кс
Година 01/2008 Ширина на опфаќање 12.3 м Длабочина на обработка 200 мм
Украина, Kustivtsi
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 85 огласа
Прикажи
Претплати се