Филтри -

Култиватори HORSCH

Резултати од пребарување: 83 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

83 огласа: Култиватори HORSCH

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Година 2015 Ширина на опфаќање 5 м Длабочина на обработка
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
44.500 €
Година 2019 Ширина на опфаќање 5 м Длабочина на обработка
Франција, Fr-32490 Monferran
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
72.700 €
Година 2019 Ширина на опфаќање 8 м Длабочина на обработка
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Година 2006 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Ширина на опфаќање 6 м Длабочина на обработка
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
55.900 €
Година 2015 Ширина на опфаќање 7.5 м Длабочина на обработка
Германија, 17094 Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
25.900 €
Година 2005 Ширина на опфаќање 6 м Длабочина на обработка
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
59.000 €
Година 2018 Ширина на опфаќање 6 м Длабочина на обработка
Германија, Pragsdorf
култиватор HORSCH terrano grubber typ 5 fx култиватор HORSCH terrano grubber typ 5 fx култиватор HORSCH terrano grubber typ 5 fx
3
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Година 2014 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Германија, De-23843 Bad Oldesloe
Контактирајте го продавачот
10.500 US$ EUR ≈ 9.655 €
Година 2008 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
45.500 €
Година 2013 Ширина на опфаќање 4 м Длабочина на обработка
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2014 Ширина на опфаќање 5 м Длабочина на обработка
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.180 €
Година Ширина на опфаќање 4 м Длабочина на обработка
Украина, Кустовцы
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 11.950 €
Потребна сила на трактор 320 кс
Година 01/2008 Ширина на опфаќање 12.3 м Длабочина на обработка 200 мм
Украина, Кустовцы
Контактирајте го продавачот
17.990 €
Година 2002 Ширина на опфаќање 7.5 м Длабочина на обработка
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2021 Ширина на опфаќање 4 м Длабочина на обработка
Украина, Полковничье
култиватор HORSCH terrano 6fx култиватор HORSCH terrano 6fx
2
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Година 2014 Ширина на опфаќање 6 м Длабочина на обработка
Австрија, At-8311 Markt Hartmannsdorf
Контактирајте го продавачот
34.900 €
Година 2006 Ширина на опфаќање 5 м Длабочина на обработка
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Година 2009 Ширина на опфаќање 6 м Длабочина на обработка
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
59.900 €
Година 2021 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Германија, Spelle
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2020 Ширина на опфаќање 7.5 м Длабочина на обработка
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
10.500 US$ EUR ≈ 9.655 €
Година 2008 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Година 2005 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
59.000 €
Година 2021 Ширина на опфаќање 6 м Длабочина на обработка
Германија, Pragsdorf
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 83 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се