Филтри -

Култиватори

Резултати од пребарување: 1136 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

1136 огласа: Култиватори

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
27.000 US$ EUR ≈ 24.690 €
Потребна сила на трактор 225 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 06/2010 Ширина на опфаќање 9.3 м Длабочина на обработка 100 мм
Украина, Кировоград
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.290 €
Потребна сила на трактор 220 кс Работна брзина 12 км/ч
Година Ширина на опфаќање 11 м Длабочина на обработка
Украина, Днепропетровск
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
7.000 US$ EUR ≈ 6.400 €
Година Ширина на опфаќање 8.4 м Длабочина на обработка
Украина, Дніпро́
Контактирајте го продавачот
20.830 US$ EUR ≈ 19.050 €
Потребна сила на трактор 200 кс
Година Ширина на опфаќање 8.5 м Длабочина на обработка 160 мм
Украина, Дніпро́
Контактирајте го продавачот
21.666 US$ EUR ≈ 19.810 €
Потребна сила на трактор 220 кс
Година Ширина на опфаќање 10 м Длабочина на обработка
Украина, Дніпро́
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Потребна сила на трактор 180 кс Работна брзина 14 км/ч
Година 2022 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка 127 мм
Украина, Бориспільський район
Контактирајте го продавачот
11.000 US$ EUR ≈ 10.060 €
Потребна сила на трактор 150 кс
Година 1995 Ширина на опфаќање 9 м Длабочина на обработка
Украина, Гнівань
Контактирајте го продавачот
20.830 US$ EUR ≈ 19.050 €
Потребна сила на трактор 220 кс Работна брзина 10 км/ч
Година Ширина на опфаќање 9.1 м Длабочина на обработка 120 мм
Украина, Кировоград
Контактирајте го продавачот
28.330 US$ EUR ≈ 25.900 €
Потребна сила на трактор 300 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2005 Ширина на опфаќање 13.6 м Длабочина на обработка 100 мм
Украина, Кировоград
нови култиватор TOSCANO KTKL-06 ( 8 метрів) нови култиватор TOSCANO KTKL-06 ( 8 метрів)
2
Контактирајте го продавачот
19.580 € UAH 838.000 UAH
Година 2022 Ширина на опфаќање 8.1 м Длабочина на обработка
Украина, м. Тернопіль
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Година 1997 Ширина на опфаќање 4 м Длабочина на обработка
Романија
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.290 €
Година Ширина на опфаќање 10 м Длабочина на обработка
Украина, Винница
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 11.890 €
Потребна сила на трактор 150 кс
Година Ширина на опфаќање 7 м Длабочина на обработка
Украина, Винница
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.000 €
Потребна сила на трактор 300 кс Работна брзина 10 км/ч
Година Ширина на опфаќање 5 м Длабочина на обработка 350 мм
Украина
култиватор NEW HOLLAND STC300RS- 3 rijen cultivator култиватор NEW HOLLAND STC300RS- 3 rijen cultivator
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2020 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Белгија, Lochristi
Контактирајте го продавачот
19.500 € Со вклучен ДДВ
Потребна сила на трактор 160 кс
Година 2022 Ширина на опфаќање 4 м Длабочина на обработка 180 мм
Украина, Луцьк
нови култиватор GASPARDO DRACULA 4 м, 6 м. Акция!!!
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Ширина на опфаќање 7 м Длабочина на обработка
Украина, Киев
култиватор CASE IH Tiger Mate II култиватор CASE IH Tiger Mate II култиватор CASE IH Tiger Mate II
3
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 41.140 €
Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2011 Ширина на опфаќање 12.4 м Длабочина на обработка
Украина, Сумы
култиватор DMI Tiger Mate 12метров култиватор DMI Tiger Mate 12метров
2
Контактирајте го продавачот
29.500 US$ EUR ≈ 26.970 €
Потребна сила на трактор 280 кс
Година 2005 Ширина на опфаќање 12 м Длабочина на обработка 12 мм
Украина, Хмельницький
Контактирајте го продавачот
10.950 € Без ДДВ
Година 2021 Ширина на опфаќање Длабочина на обработка
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
11.261 €
Година 2022 Ширина на опфаќање 5 м Длабочина на обработка
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
11.500 €
Година 2018 Ширина на опфаќање 3 м Длабочина на обработка
Германија, Hamburg
нови култиватор MINI agregat uprawowy NEO 1,2m нови култиватор MINI agregat uprawowy NEO 1,2m
2
Контактирајте го продавачот
404,90 € PLN 1.900 PLN
Година Ширина на опфаќање 1.2 м Длабочина на обработка 120 мм
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
22.750 € Без ДДВ
Година 2022 Ширина на опфаќање 6 м Длабочина на обработка
Германија, Sittensen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1136 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се