Филтри -

Комбајни - Узбекистан

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

13 огласа: Комбајни - Узбекистан

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови комбајн за жито FM World WD110PRO нови комбајн за жито FM World WD110PRO
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 1.6 м³
Година 2023 Километража Сила
Узбекистан, Иркин
нови комбајн за памук "Агрегатный завод"  ПЧМ-4Б
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за памук
Година Километража Сила
Узбекистан, Ташкент
нови влечен силажен комбајн CELIKEL ALPTURKA MC-S1 Измельчитель кукурузы двухрядный
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Влечен силажен комбајн
Ширина на опфаќање 1.25 м
Година Километража Сила
Узбекистан, Ташкент
нови комбајн за памук Куракоуборочная машина СКО-3,6
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за памук
Година Километража Сила
Узбекистан, Ташкент
нови силажен комбајн ROSTSELMASH RSM 1401
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 4.5 м Работна брзина 30 км/ч
Година Километража Сила
Узбекистан, Ташкент
нови влечен силажен комбајн CELIKEL  ALPTURKA MC-S1 Измельчитель кукурузы однорядный
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Влечен силажен комбајн
Ширина на опфаќање 0.5 м Капацитет 15 т/ч
Година Километража Сила
Узбекистан, Ташкент
нови комбајн за памук TZST CE-220 с ом New Holland TD 5.110
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за памук
Брзина 30 км/ч
Година Километража Сила
Узбекистан, Ташкент
нови силажен комбајн ROSTSELMASH DON 680M
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 4.5 м
Година Километража Сила
Узбекистан, Ташкент
нови комбајн за памук ПТМ МХ-2,4
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за памук
Година Километража Сила
Узбекистан, Ташкент
нови комбајн за памук ПТМ МХ-1,8
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за памук
Година Километража Сила
Узбекистан, Ташкент
Контактирајте го продавачот
15.000 € Со вклучен ДДВ
Силажен комбајн
Евро Euro 5 Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 03/2006 Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Влечен силажен комбајн
Година Километража Сила
Узбекистан, Ташкент
Контактирајте го продавачот
113.800 € UZS 1.400.000.000 UZS
Влечен силажен комбајн
Година Километража Сила
Узбекистан, Ташкент
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се