Филтри -

Комбајни од Унгарија

Резултати од пребарување: 70 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

70 огласа: Комбајни од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
145.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9 м Брзина 25 км/ч
Година 2013 Километража 2780 м/ч Сила
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
58.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.6 м Брзина 25 км/ч
Година 2007 Километража 7053 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
142.500 €
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 10 м³ Ширина на опфаќање 9 м Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2013 Километража 2780 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
25.900 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м Брзина 30 км/ч
Година 2015 Километража 1707 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
80.000 €
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 6.7 м Брзина 25 км/ч
Година 2013 Километража 3745 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
51.500 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.7 м Брзина 25 км/ч
Година 2006 Километража 5777 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
169.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5.6 м Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2018 Километража 1605 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.3 м
Година 06/2003 Километража 5442 м/ч Сила
Унгарија, Jászboldogháza
Контактирајте го продавачот
260.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 10.6 м Брзина 30 км/ч
Година 2019 Километража 1854 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
80.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2007 Километража 3264 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
260.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 11 м Брзина 30 км/ч
Година 2019 Километража 1854 м/ч Сила
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
37.400 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2005 Километража 3794 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
51.500 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7 м Брзина 25 км/ч
Година 2006 Километража 5777 м/ч Сила
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
299.900 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година 2020 Километража 819 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
169.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м Брзина 25 км/ч
Година 2018 Километража 1605 м/ч Сила
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
287.500 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година 2021 Километража 252 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Комбајн за грашок
Година 1992 Километража Сила
Унгарија, Hajdúdorog
Контактирајте го продавачот
80.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7 м Брзина 25 км/ч
Година 2013 Километража 3745 м/ч Сила
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
129.950 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.7 м Брзина 30 км/ч
Година 2013 Километража 2998 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
80.000 €
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 11 м³ Ширина на опфаќање 6.1 м Брзина 25 км/ч
Година 2012 Километража 4161 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
80.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м Брзина 25 км/ч
Година 2011 Километража 4161 м/ч Сила
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
129.950 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7 м Брзина 30 км/ч
Година 2013 Километража 2998 м/ч Сила
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
26.250 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м
Година 1997 Километража 7557 м/ч Сила
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
26.250 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2000 Километража 6588 м/ч Сила
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
65.500 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5 м
Година 2007 Километража 4474 м/ч Сила
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 70 огласа
Прикажи
Претплати се