Agriline » Комбајни » Комбајни од Украина
Филтри -

Комбајни од Украина

Резултати од пребарување: 987 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

987 огласа: Комбајни од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2014 Километража 1072 м/ч Сила
Украина, Калинівка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2013 Километража 1490 м/ч Сила
Украина, Калинівка
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2013 Километража 1600 м/ч Сила
Украина, Калинівка
Контактирајте го продавачот
160.000 US$ EUR ≈ 148.500 €
Комбајн за жито
Година 2012 Километража 1400 м/ч Сила
Украина, м.Рівне
Контактирајте го продавачот
220.000 €
Комбајн за жито
Година 2016 Километража Сила
Украина, м.Рівне
Контактирајте го продавачот
12.800 US$ EUR ≈ 11.880 €
Комбајн за жито
Година 01/1987 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
95.000 US$ EUR ≈ 88.160 €
Комбајн за жито
Евро Euro 2 Капацитет на резервоар за зрна 14000 м³
Година 2010 Километража 4700 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
88.000 US$ EUR ≈ 81.660 €
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 11 м³
Година 2005 Километража 2400 м/ч Сила
Украина, Канев
Контактирајте го продавачот
185.000 € Со вклучен ДДВ
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 6.2 м
Година 07/2012 Километража 1900 м/ч Сила
Украина, Луцк
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2008 Километража 2130 м/ч Сила
Украина, Днепр
Контактирајте го продавачот
99.000 US$ EUR ≈ 91.870 €
Комбајн за жито
Година 2009 Километража 3800 м/ч Сила
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
206.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Година 2022 Километража Сила
Украина, Васильківський р-он
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 7000 м³ Ширина на опфаќање 6.3 м
Година 2022 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
205.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 12000 м³ Ширина на опфаќање 10.5 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2012 Километража 1536 м/ч Сила
Украина, с. Великі Гаї
Контактирајте го продавачот
295.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 4 Капацитет на резервоар за зрна 12 м³ Ширина на опфаќање 10.5 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2014 Километража 1320 м/ч Сила
Украина, с. Великі Гаї
Контактирајте го продавачот
262.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 6 Капацитет на резервоар за зрна 12.8 м³ Ширина на опфаќање 10.5 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2014 Километража 1552 м/ч Сила
Украина, с. Великі Гаї
Контактирајте го продавачот
205.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 6 Капацитет на резервоар за зрна 11000 м³ Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2011 Километража 1526 м/ч Сила
Украина, с. Великі Гаї
Контактирајте го продавачот
198.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 11500 м³ Ширина на опфаќање 10.5 м Брзина 20 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2011 Километража 1813 м/ч Сила
Украина, с. Великі Гаї
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 7000 м³ Ширина на опфаќање 6.3 м
Година 2022 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 7000 м³ Ширина на опфаќање 6.3 м
Година 2022 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
135.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 7000 м³ Ширина на опфаќање 6.3 м
Година 2022 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
135.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 7000 м³ Ширина на опфаќање 6.3 м
Година 2022 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
135.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 7000 м³ Ширина на опфаќање 6.3 м
Година 2022 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 7000 м³ Ширина на опфаќање 6.3 м
Година 2022 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
142.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.6 м
Година 2020 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 987 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се