Agriline » Комбајни » Комбајни од Турција
Филтри -

Комбајни од Турција

Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

25 огласа: Комбајни од Турција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови влечен силажен комбајн Celmak SF-CH 125
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
9.178 € TRY 180.000 TRY
Влечен силажен комбајн
Ширина на опфаќање 1.9 м Капацитет 40 т/ч Работна брзина 4 км/ч
Година 2022 Километража Сила
Турција
нови комбајн за грашок ELİBOL 2023 нови комбајн за грашок ELİBOL 2023
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за грашок
Ширина на опфаќање 3 м Брзина 7 км/ч
Година 12/2022 Километража Сила
Турција, Karatay/Konya
AGRO TİGER / ELİBOL
3 години на Agriline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови влечен силажен комбајн Celmak SF-CH-225
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
18.360 € TRY 360.000 TRY
Влечен силажен комбајн
Ширина на опфаќање 2100 м Капацитет 70 т/ч Работна брзина 7 км/ч
Година 2022 Километража Сила
Турција, KONYA/karatay
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за грашок
Ширина на опфаќање 3 м Работна брзина 7 км/ч
Година 07/2020 Километража Сила
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 1.2 м Капацитет 40 т/ч Работна брзина 10 км/ч
Година Километража Сила
Турција, BALIKESİR
нови комбајн за тикви TR 1100 нови комбајн за тикви TR 1100 нови комбајн за тикви TR 1100
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за тикви
Година Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за тикви
Година Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за тикви
Година Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за тикви
Година Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за тикви
Година Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за тикви
Година Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за тикви
Година Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за тикви
Година Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за грашок
Година Километража Сила
Турција
нови комбајн за тикви TR-2500 нови комбајн за тикви TR-2500 нови комбајн за тикви TR-2500
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за тикви
Година Километража Сила
Турција
комбајн за тикви Şimşek Makina  TR-3002 комбајн за тикви Şimşek Makina  TR-3002 комбајн за тикви Şimşek Makina  TR-3002
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за тикви
Година Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за тикви
Година Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за тикви
Година Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за тикви
Година Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за тикви
Капацитет 30 т/ч
Година Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
135.000 US$ EUR ≈ 128.300 €
Комбајн за памук
Евро Euro 3
Година 2022 Километража Сила
Турција, Süleymanpaşa / TEKİRDAĞ
Контактирајте го продавачот
260.000 €
Силажен комбајн
Брзина 40 км/ч
Година 2018 Километража 3367 м/ч Сила
Турција, BALIKESİR
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2011 Километража Сила
Турција, Karatay- Konya
влечен силажен комбајн AL-TRAK AGRİCULTURE-FMS-1250 влечен силажен комбајн AL-TRAK AGRİCULTURE-FMS-1250 влечен силажен комбајн AL-TRAK AGRİCULTURE-FMS-1250
3
Контактирајте го продавачот
2.295 € TRY 45.000 TRY
Влечен силажен комбајн
Година 2017 Километража Сила
Турција, Manisa
нови комбајн за памук AL-TRAK AGRİCULTURE-COTTON PICKING MACHINE
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за памук
Година 2021 Километража Сила
Турција, Manisa
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се