Agriline » Комбајни » Комбајни од Словенија
Филтри -

Комбајни од Словенија

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

22 огласа: Комбајни од Словенија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 9 м³ Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2016 Километража 2450 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 10 м³ Работна брзина 30 км/ч
Година 2018 Километража 1600 м/ч Сила
Словенија
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
169.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 7.5 м³ Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2019 Километража 939 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 9 м³ Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2015 Километража 2095 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³ Брзина 20 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2010 Километража 1921 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
230.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 13.5 м³ Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2018 Километража 4388 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
118.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2011 Километража 2038 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
305.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 10 м³ Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2021 Километража 528 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
286.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 10 м³ Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2017 Километража 1041 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
46.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 5.2 м³ Брзина 20 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 1996 Километража 4711 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 5.8 м³ Брзина 20 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2003 Километража 4346 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
245.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 9 м³ Брзина 20 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2018 Километража 540 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
38.000 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 6 м
Година 1999 Километража 5534 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Брзина 40 км/ч
Година 2019 Километража 1085 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
89.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 8.6 м³ Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2005 Километража 3929 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
225.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 11.5 м³ Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2014 Километража 2885 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
182.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 7.5 м³ Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2019 Километража 429 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 11 м³ Ширина на опфаќање 5626.5 м Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2012 Километража 2787 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 9 м³ Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2011 Километража 2275 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
75.900 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 1810 м Брзина 30 км/ч
Година 2013 Километража 2452 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 7.5 м³ Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2016 Километража 1836 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 5.2 м³ Брзина 25 км/ч
Година 2015 Километража 1298 м/ч Сила
Словенија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се