Филтри -

Комбајни од Словачка

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

13 огласа: Комбајни од Словачка

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
96.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.6 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2012 Километража Сила
Словачка, Šurany
Контактирајте го продавачот
48.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9.2 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2011 Километража Сила
Словачка, Šurany
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција 76.500 €
Комбајн за жито
Евро Euro 3
Година 01/2008 Километража 2179 м/ч Сила
Словачка, Sklabiná
Контактирајте го продавачот
54.900 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.7 м Брзина 27 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2010 Километража 2833 м/ч Сила
Словачка, Šurany
Контактирајте го продавачот
85.000 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Брзина 40 км/ч
Година 2010 Километража 4000 м/ч Сила
Словачка, Kazimír
Контактирајте го продавачот
85.000 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 9 м
Година 2011 Километража 4600 м/ч Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 9000 м³ Ширина на опфаќање 7.6 м Брзина 40 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2005 Километража Сила
Словачка, Štrkovec
Контактирајте го продавачот
80.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Брзина 28 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2007 Километража 4638 м/ч Сила
Словачка, Lieskovec
Контактирајте го продавачот
38.000 €
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 8 м³ Ширина на опфаќање 7 м Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2017 Километража 1394 м/ч Сила
Словачка, Šurany
Контактирајте го продавачот
54.166 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.8 м
Година 2004 Километража 5245 м/ч Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
105.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 10.5 м Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 06/2006 Километража 4307 м/ч Сила
Словачка, Dolné Vestenice
Контактирајте го продавачот
240.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 12.3 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 04/2016 Километража 1894 м/ч Сила
Словачка, Dolné Vestenice
Контактирајте го продавачот
159.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 12.3 м Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2014 Километража Сила
Словачка, Rimavská Sobota
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се