Agriline » Комбајни » Комбајни од Шпанија
Филтри -

Комбајни од Шпанија

Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

33 огласа: Комбајни од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
70.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 10000 м³ Ширина на опфаќање 6 м
Година 2010-05-13 Километража 4250 м/ч Сила
Шпанија, Huelva
Контактирајте го продавачот
5.800 € Без ДДВ
Влечен силажен комбајн
Година Километража Сила
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Комбајн за жито
Година 1989 Километража Сила
Шпанија, Benavente
комбајн за жито JOHN DEERE 9540i WTS
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Шпанија, Benavente
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 1980 Километража Сила
Шпанија, Benavente
комбајн за жито NEW HOLLAND TX64
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 1990 Километража Сила
Шпанија, Benavente
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за пченка
Година Километража 6300 м/ч Сила
Шпанија, TERUEL
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.3 м
Година 2004 Километража 2100 м/ч Сила
Шпанија, ZARAGOZA, VILLANUEVA DE GALLEGO
комбајн за жито NEW HOLLAND CSX7060 комбајн за жито NEW HOLLAND CSX7060 комбајн за жито NEW HOLLAND CSX7060
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2011 Километража 1334 м/ч Сила
Шпанија, ZARAGOZA, VILLANUEVA DE GALLEGO
комбајн за жито NEW HOLLAND CSX7060 комбајн за жито NEW HOLLAND CSX7060 комбајн за жито NEW HOLLAND CSX7060
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2010 Километража 1967 м/ч Сила
Шпанија, ZARAGOZA, VILLANUEVA DE GALLEGO
комбајн за жито NEW HOLLAND CX8050 комбајн за жито NEW HOLLAND CX8050 комбајн за жито NEW HOLLAND CX8050
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2011 Километража 2076 м/ч Сила
Шпанија, ZARAGOZA, VILLANUEVA DE GALLEGO
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2008 Километража 2800 м/ч Сила
Шпанија, ZARAGOZA, VILLANUEVA DE GALLEGO
комбајн за жито NEW HOLLAND CR9060 комбајн за жито NEW HOLLAND CR9060 комбајн за жито NEW HOLLAND CR9060
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2007 Километража Сила
Шпанија, ZARAGOZA, VILLANUEVA DE GALLEGO
комбајн за жито NEW HOLLAND CR9080 комбајн за жито NEW HOLLAND CR9080
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2010 Километража 2271 м/ч Сила
Шпанија, ZARAGOZA, VILLANUEVA DE GALLEGO
комбајн за жито NEW HOLLAND CR9080 комбајн за жито NEW HOLLAND CR9080 комбајн за жито NEW HOLLAND CR9080
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2011 Километража 1568 м/ч Сила
Шпанија, ZARAGOZA, VILLANUEVA DE GALLEGO
комбајн за жито NEW HOLLAND CR9080 комбајн за жито NEW HOLLAND CR9080
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2014 Километража 2003 м/ч Сила
Шпанија, ZARAGOZA, VILLANUEVA DE GALLEGO
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.3 м
Година 2000 Километража 9000 м/ч Сила
Шпанија, ZARAGOZA, VILLANUEVA DE GALLEGO
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.1 м
Година 2006 Километража 5200 м/ч Сила
Шпанија, ZARAGOZA, VILLANUEVA DE GALLEGO
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5.1 м
Година 1995 Километража Сила
Шпанија, ZARAGOZA, VILLANUEVA DE GALLEGO
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година 2010 Километража 3700 м/ч Сила
Шпанија, Nieva (Segovia - Spain)
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Комбајн за жито
Година 1962 Километража 10000 м/ч Сила
Шпанија, Nieva (Segovia - Spain)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2012 Километража 2900 м/ч Сила
Шпанија, Nieva (Segovia - Spain)
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Комбајн за жито
Година 1988 Километража 10000 м/ч Сила
Шпанија, Nieva (Segovia - Spain)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Шпанија, Benavente
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 1985 Километража Сила
Шпанија, Benavente
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се