Филтри -

Комбајни од Романија

Резултати од пребарување: 85 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

85 огласа: Комбајни од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
8.300 € Без ДДВ
Друг комбајн
Работна брзина 35 км/ч
Година 2022 Километража Сила
Романија
DELTA DOMO S.R.L.
Контактирајте го продавачот
1.250 € Со вклучен ДДВ
Друг комбајн
Година 2022 Километража Сила
Романија
DELTA DOMO S.R.L.
Контактирајте го продавачот
43.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 1997 Километража Сила
Романија, Roșiori de Vede
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2010 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
80.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 10/2004 Километража 3000 м/ч Сила
Романија, Fundulea
Контактирајте го продавачот
157.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Брзина 20 км/ч
Година 2016 Километража 571 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
159.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Брзина 20 км/ч
Година 2017 Километража 690 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
420.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Брзина 20 км/ч
Година 2020 Километража 164 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
140.000 € Без ДДВ
Комбајн за репка
Евро Euro 4 Ширина на опфаќање 3 м
Година 2012 Километража 3800 м/ч Сила
Романија, Suceava
комбајн за репка ROPA euro tiger комбајн за репка ROPA euro tiger комбајн за репка ROPA euro tiger
3
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Комбајн за репка
Ширина на опфаќање 3 м Капацитет 80 т/ч Работна брзина 10 км/ч Брзина 30 км/ч
Година 2003 Километража 7000 м/ч Сила
Романија, Suceava
Контактирајте го продавачот
100 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Година 2000 Километража 4500 м/ч Сила
Романија, BIHOR
Контактирајте го продавачот
165.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 5 Капацитет на резервоар за зрна 8 м³ Ширина на опфаќање 5.6 м Брзина 25 км/ч
Година 2016 Километража 1296 м/ч Сила
Романија, Ardud
Контактирајте го продавачот
240.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 6 Капацитет на резервоар за зрна 10 м³ Ширина на опфаќање 5.6 м Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2021 Километража 833 м/ч Сила
Романија, Lancrăm
Контактирајте го продавачот
295.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 6 Капацитет на резервоар за зрна 12.8 м³ Ширина на опфаќање 12.3 м Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2018 Километража 1404 м/ч Сила
Романија, Chichiș
Контактирајте го продавачот
220.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 6 Капацитет на резервоар за зрна 10 м³ Ширина на опфаќање 7.7 м Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2019 Километража 1953 м/ч Сила
Романија, Pielești
комбајн за жито JOHN DEERE W540
1
Контактирајте го продавачот
99.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 8 м³ Ширина на опфаќање 5.5 м Висина за истовар 5.2 м
Година 2014 Километража 4275 м/ч Сила
Романија, Strada Ogorului 136, Oradea
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Романија, Budila Brasov
Контактирајте го продавачот
145.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2019 Километража Сила
Романија, Harsova
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2010 Километража Сила
Романија, Harsova
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 1991 Километража 4000 м/ч Сила
Романија, Judet Sibiu
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година Километража 3200 м/ч Сила
Романија, Judet Sibiu
Контактирајте го продавачот
99.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.6 м Работна брзина 10 км/ч Брзина 25 км/ч
Година 2012 Километража 2700 м/ч Сила
Романија, Judet Sibiu
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 9000 м³ Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2022 Километража 95 м/ч Сила
Романија, Judet Sibiu
Контактирајте го продавачот
295.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2019 Километража 402 м/ч Сила
Романија, Mogoșoaia
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 1988 Километража Сила
Романија, Bihor
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 85 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се