Филтри -

Комбајни од Полска

Резултати од пребарување: 347 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

347 огласа: Комбајни од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 8.6 м³ Ширина на опфаќање 6 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2011 Километража 2462 м/ч Сила
Полска, Krzyżanów
комбајн за жито John Deere 9660i WTS комбајн за жито John Deere 9660i WTS
2
Контактирајте го продавачот
72.720 € PLN 315.000 PLN
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.5 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2007 Километража 3410 м/ч Сила
Полска, Mrocza
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
73.870 € PLN 320.000 PLN
Комбајн за жито
Година 2005 Километража 2349 м/ч Сила
Полска, Zbuczyn
Контактирајте го продавачот
50.790 € PLN 220.000 PLN
Комбајн за жито
Година 1999 Километража 3245 м/ч Сила
Полска, Zbuczyn
Контактирајте го продавачот
58.870 € PLN 255.000 PLN
Силажен комбајн
Година 2006 Километража 4288 м/ч Сила
Полска, Zbuczyn
Контактирајте го продавачот
59.700 € Без ДДВ
Комбајн за репка
Капацитет на резервоар за зрна 33 м³ Висина за истовар 4.3 м
Година 2012 Километража 6300 м/ч Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
120.000 € PLN 520.000 PLN
Комбајн за жито
Година 2011 Километража 3000 м/ч Сила
Полска, Lubawa
Контактирајте го продавачот
305.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 11 м³ Ширина на опфаќање 7.7 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2022 Километража 456 м/ч Сила
Полска, Stęszew
комбајн за жито John Deere S685 комбајн за жито John Deere S685
2
Контактирајте го продавачот
145.400 € PLN 630.000 PLN
Комбајн за жито
Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2014 Километража 2500 м/ч Сила
Полска, Bolesławiec
Контактирајте го продавачот
69.020 € PLN 299.000 PLN
Комбајн за жито
Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2008 Километража 4124 м/ч Сила
Полска, Mrocza
Контактирајте го продавачот
367.100 € PLN 1.590.000 PLN
Комбајн за жито
Евро Euro 6 Капацитет на резервоар за зрна 12.5 м³ Ширина на опфаќање 7.7 м Висина за истовар 4.55 м Капацитет 32 т/ч Брзина 30 км/ч
Година 07/2022 Километража Сила
Полска, Włoszczowa
Контактирајте го продавачот
265.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 11 м³
Година 2022 Километража 456 м/ч Сила
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
76.640 € PLN 332.000 PLN
Комбајн за жито
Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година Километража 2800 м/ч Сила
Полска, Bolesławiec
Контактирајте го продавачот
59.790 € PLN 259.000 PLN
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 7 м³
Година 2008 Километража Сила
Полска, Cekcyn
Контактирајте го продавачот
295.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 13.5 м³ Ширина на опфаќање 12.3 м Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2018 Километража 1339 м/ч Сила
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
57.710 € PLN 250.000 PLN
Комбајн за жито
Година 2011 Километража Сила
Полска, Kosina
Контактирајте го продавачот
51.857 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 3 м
Година 1998 Километража 3600 м/ч Сила
Полска, Pl-08-140 Mordy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2015 Километража 2721 м/ч Сила
Полска, Krzyżanów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2015 Километража 1730 м/ч Сила
Полска, Krzyżanów
Контактирајте го продавачот
23,09 € PLN 100 PLN
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Полска, Opalenica
Контактирајте го продавачот
23,09 € PLN 100 PLN
Комбајн за репка
Година Километража Сила
Полска, Opalenica
Контактирајте го продавачот
320.000 € Без ДДВ
Комбајн за пченка
Евро Euro 5 Ширина на опфаќање 6 м Брзина 40 км/ч
Година 2021 Километража 30 м/ч Сила
Полска, Grajewo
Контактирајте го продавачот
62.000 €
Комбајн за жито
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³ Ширина на опфаќање 9 м Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2005 Километража 5300 м/ч Сила
Полска, Grajewo
Контактирајте го продавачот
220 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 5 Капацитет на резервоар за зрна 9300 м³ Ширина на опфаќање 6.1 м Работна брзина 30 км/ч
Година 06/2023 Километража 5 м/ч Сила
Полска, Grajewo
нови комбајн за жито New Holland TC5.90
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Евро Euro 5 Капацитет на резервоар за зрна 6400 м³ Ширина на опфаќање 5.18 м Работна брзина 25 км/ч
Година 2022 Километража Сила
Полска, Grajewo
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 347 огласа
Прикажи
Претплати се