Agriline » Комбајни » Нови комбајни
Филтри -

Нови комбајни

Резултати од пребарување: 181 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Комбајни: 181 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
13.860 € UAH 560.000 UAH
Влечен силажен комбајн
Година 2021 Километража Сила
Украина, м.Вінниця
Контактирајте го продавачот
1 US$ EUR ≈ 1,02 €
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 1.6 м³ Ширина на опфаќање 2.2 м Капацитет 15 т/ч
Година 2020 Километража Сила
Кина, shanghai
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
32.130 € PLN 152.800 PLN
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 2.2 м
Година 2020 Километража Сила
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
278.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 11500 м³ Ширина на опфаќање 9.15 м Брзина 40 км/ч
Година 2022 Километража Сила
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
23.000 €
Комбајн за бобинки
Работна брзина 1.5 км/ч
Година 2021 Километража Сила
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
3.750 € Без ДДВ
Друг комбајн
Година 2021-01-01 Километража Сила
Холандија, Coevorden
Контактирајте го продавачот
7.509 € PLN 35.700 PLN
Влечен силажен комбајн
Ширина на опфаќање 1.3 м
Година 2020 Километража Сила
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
18.390 € UAH 742.900 UAH
Влечен силажен комбајн
Ширина на опфаќање 2.4 м Капацитет 4 т/ч Работна брзина 8 км/ч Брзина 20 км/ч
Година 2022 Километража Сила
Украина, Белая Церковь
нови влечен силажен комбајн Belotserkovmash роторный  "Рось-2"
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
9.385 € UAH 379.200 UAH
Влечен силажен комбајн
Ширина на опфаќање 2 м Работна брзина 8 км/ч Брзина 20 км/ч
Година 2022 Километража Сила
Украина, Белая Церковь
Контактирајте го продавачот
399.000 US$ EUR ≈ 409.100 €
Комбајн за жито
Евро Euro 2 Ширина на опфаќање 12 м
Година 2021 Километража 1 м/ч Сила
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
340.000 US$ EUR ≈ 348.600 €
Комбајн за жито
Година 2021 Километража 370 м/ч Сила
Украина, Дніпро́
Контактирајте го продавачот
350.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 5 Капацитет на резервоар за зрна 10600 м³ Ширина на опфаќање 7.62 м Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2020 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
79.500 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година 2022-01-01 Километража Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
4 години на Agriline
нови комбајн за бобинки JOANNA-4
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за бобинки
Година Километража Сила
Украина, Тернопольский район
Контактирајте го продавачот
135.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 7000 м³ Ширина на опфаќање 6.3 м
Година 2022 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 181 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се