Филтри -

Комбајни од Молдавија

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

12 огласа: Комбајни од Молдавија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
89.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9.15 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2011 Километража 1100 м/ч Сила
Молдавија, Măgdăceşti
нови силажен комбајн John Deere 8000
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година Километража Сила
Молдавија, Stăuceni
нови комбајн за жито John Deere  W
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Молдавија, Stăuceni
нови комбајн за жито John Deere Комбайн зерноуборочный John Deere серии S
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9.15 м
Година Километража Сила
Молдавија, Stăuceni
нови комбајн за жито John Deere  T
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Молдавија, Stăuceni
Контактирајте го продавачот
72.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2013 Километража Сила
Молдавија, CHISINAU
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 7600 м³ Ширина на опфаќање 6.3 м Висина за истовар 4.4 м
Година 2022 Километража Сила
Молдавија, Chișinău
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 7600 м³ Ширина на опфаќање 6.3 м Висина за истовар 4.4 м
Година 2022 Километража Сила
Молдавија, Chișinău
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 5400 м³ Ширина на опфаќање 5.7 м Висина за истовар 4 м
Година 2022 Километража Сила
Молдавија, Chișinău
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 7600 м³ Ширина на опфаќање 6.3 м Висина за истовар 4.4 м
Година 2022 Километража Сила
Молдавија, Chișinău
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 5400 м³ Ширина на опфаќање 5.7 м Висина за истовар 4 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2022 Километража Сила
Молдавија, Chișinău
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Работна брзина 20 км/ч
Година 2001 Километража Сила
Молдавија, CHISINAU
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се