Филтри -

Комбајни од Литванија

Резултати од пребарување: 159 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

159 огласа: Комбајни од Литванија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
270.000 €
Комбајн за жито
Година 2019 Километража 1280 м/ч Сила
Литванија
Контактирајте го продавачот
250.000 €
Комбајн за жито
Година 2019 Километража 1377 м/ч Сила
Литванија
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
250.000 €
Комбајн за жито
Година 2019 Километража 1457 м/ч Сила
Литванија
Контактирајте го продавачот
265.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2017 Километража 691 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
7 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
255.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2016 Километража 1254 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
7 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
180.000 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година 2013 Километража 1524 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
7 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
110.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2015 Километража 1749 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
7 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
390.000 €
Комбајн за жито
Година 2020 Километража 1090 м/ч Сила
Литванија
Контактирајте го продавачот
235.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 10.7 м Брзина 40 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2014 Километража 1200 м/ч Сила
Литванија, Akademija, 5 Kėdainių r. sav.
Контактирајте го продавачот
210.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9.15 м Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2017 Километража 1450 м/ч Сила
Литванија, Akademija, 5 Kėdainių r. sav.
Контактирајте го продавачот
120.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.6 м Брзина 21 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2013 Километража 2535 м/ч Сила
Литванија, Akademija, 5 Kėdainių r. sav.
Контактирајте го продавачот
200.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 0/2013 Километража 2200 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
173.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 03/2016 Километража Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 02/2008 Километража 2850 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
аукција 900 € Без ДДВ
Влечен силажен комбајн
Година Километража Сила
Литванија, Trakai
Контактирајте го продавачот
140.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 02/2006 Километража 1975 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
130.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 02/2011 Километража 1605 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
275.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 01/2014 Километража 1055 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
99.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 03/2009 Километража 2336 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
173.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 01/2011 Километража 1856 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
180.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 03/2011 Километража 1369 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
340.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 03/2020 Километража 728 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
91.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 02/2013 Километража 1943 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
380.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 02/2019 Километража 751 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
410.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 03/2019 Километража 620 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 159 огласа
Прикажи
Претплати се