Agriline » Комбајни » Комбајни од Летонија
Филтри -

Комбајни од Летонија

Резултати од пребарување: 54 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Комбајни од Летонија: 54 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
силажен комбајн JOHN DEERE 6810
1
Контактирајте го продавачот
20.300 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 4 м Капацитет 90 т/ч Работна брзина 20 км/ч Брзина 30 км/ч
Година 07/1998 Километража 1527 м/ч Сила 294 kW
Латвија, Valdgale
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 4.57 м Брзина 21 км/ч
Година 1979 Километража Сила 85 kW
Латвија, Rīga
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 4 м
Година 1984 Километража 1743 м/ч Сила 105 кс
Латвија, Rīga
комбајн за жито CLAAS Lexion 530
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.1 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2006 Километража 4000 м/ч Сила 210 kW
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5 м Брзина 40 км/ч
Година 2002 Километража 834 м/ч Сила 323 kW
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2008 Километража Сила
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 4.2 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 1986 Километража 5421 м/ч Сила 200 кс
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 2.7 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
комбајн за жито JOHN DEERE 960 комбајн за жито JOHN DEERE 960 комбајн за жито JOHN DEERE 960
3
Контактирајте го продавачот
8.537 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 4.5 м
Година 1980 Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
22.225 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 1984 Километража 2702 м/ч Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
28.017 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 4.5 м
Година 1988 Километража 3257 м/ч Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
комбајн за жито CLAAS Mercator 70 комбајн за жито CLAAS Mercator 70
2
Контактирајте го продавачот
7.997 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 4.2 м
Година 1978 Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
2.700 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 2.4 м
Година Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
23.140 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 3.9 м
Година 1989 Километража 2639 м/ч Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
20.661 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5.7 м
Година 1985 Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 54 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се