Agriline » Комбајни » Комбајни - Казахстан
Филтри -

Комбајни - Казахстан

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Комбајни - Казахстан: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
друг комбајн Платформа для уборки овощей ПУО-1А
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друг комбајн
Година Километража Сила
Казахстан, Кокшетау
нови комбајн за зелка МКК-2 (двух рядный)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за зелка
Година Километража Сила
Казахстан, Кокшетау
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 8000 м³ Ширина на опфаќање 9 м
Година 2011 Километража Сила
Казахстан, Тайынша
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се