Agriline » Комбајни » Комбајни од Италија
Филтри -

Комбајни од Италија

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Комбајни од Италија: 20 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.000 €
Комбајн за пченка
Година Километража Сила
Италија, Trento
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 1999 Километража 4000 м/ч Сила
Италија, Chiusa di Pesio (CN)
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
49.700 €
Комбајн за жито
Година 2006-08-08 Километража 5484 м/ч Сила
Италија, It-25024 Leno
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Силажен комбајн
Година 2002-08-08 Километража Сила
Италија, It-25024 Leno
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Силажен комбајн
Година 1997-08-08 Километража Сила
Италија, It-25024 Leno
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Силажен комбајн
Година 2002-08-08 Километража Сила
Италија, It-25024 Leno
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Комбајн за жито
Година 1989-08-08 Километража Сила
Италија, It-25024 Leno
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
47.500 €
Силажен комбајн
Година 2011-08-08 Километража Сила
Италија, It-25024 Leno
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Комбајн за жито
Година 1994 Километража 7816 м/ч Сила
Италија, Caorso, 29012
Marketplace-E International
4 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
140.000 €
Силажен комбајн
Година 2010-08-08 Километража Сила
Италија, It-36030 Motta Di Costabissara
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
36.000 €
Комбајн за жито
Година 1995 Километража Сила
Италија, Caorso, 29012
Marketplace-E International
4 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
67.000 €
Комбајн за жито
Година 2005 Километража 5740 м/ч Сила
Италија, Caorso, 29012
Marketplace-E International
4 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
80.000 €
Силажен комбајн
Година 2003-08-08 Километража Сила
Италија, It-1017 Tuscania
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Комбајн за жито
Година 1995 Километража 5311 м/ч Сила
Италија, Caorso, 29012
Marketplace-E International
4 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
67.000 €
Комбајн за жито
Година 2003 Километража 5720 м/ч Сила
Италија, Caorso, 29012
Marketplace-E International
4 години на Agriline
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се