Филтри -

Комбајни од Хрватска

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

10 огласа: Комбајни од Хрватска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
90.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2012 Километража 1900 м/ч Сила
Хрватска, Sikirevci
Контактирајте го продавачот
48.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2006 Километража 4000 м/ч Сила
Хрватска, Sikirevci
Контактирајте го продавачот
73.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.7 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2010 Километража 4500 м/ч Сила
Хрватска, Sikirevci
Контактирајте го продавачот
48.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2006 Километража 4500 м/ч Сила
Хрватска, Sikirevci
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2005 Километража Сила
Хрватска, Sikirevci
Контактирајте го продавачот
63.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2009 Километража Сила
Хрватска, Sikirevci
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друг комбајн
Ширина на опфаќање 3 м Работна брзина 4 км/ч Брзина 4 км/ч
Година 2021 Километража Сила
Хрватска, Virovitica
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2003 Километража Сила
Хрватска, Sikirevci
Контактирајте го продавачот
61.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2009 Километража 3500 м/ч Сила
Хрватска, Sikirevci
Контактирајте го продавачот
105.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2013 Километража Сила
Хрватска, Sikirevci
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се