Филтри -

Комбајни од Германија

Резултати од пребарување: 1236 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

1236 огласа: Комбајни од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
284.874 €
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 12.5 м³ Ширина на опфаќање 7.7 м Брзина 40 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2022 Километража 199 м/ч Сила
Германија, Manching
Контактирајте го продавачот
128.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Година 2009 Километража 857 м/ч Сила
Германија
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
100.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Година 2008 Километража 1248 м/ч Сила
Германија, Niederdorla
Контактирајте го продавачот
74.900 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Брзина 40 км/ч
Година 2010 Километража 5199 м/ч Сила
Германија, Meppen
комбајн за жито Claas LEXION 7600 TT E5 V930
1
Контактирајте го продавачот
405.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9.3 м
Година 2022 Километража Сила
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година 2010 Километража 2200 м/ч Сила
Германија, Emsbüren
Контактирајте го продавачот
135.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5.5 м Брзина 20 км/ч
Година 2018 Километража 430 м/ч Сила
Германија, Meppen
Контактирајте го продавачот
149.500 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 11 м Брзина 20 км/ч
Година 2015 Километража 2189 м/ч Сила
Германија, De-17033 Neubrandenburg
Контактирајте го продавачот
149.500 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 11 м Брзина 20 км/ч
Година 2016 Километража 2125 м/ч Сила
Германија, De-17033 Neubrandenburg
Контактирајте го продавачот
135.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7 м Брзина 20 км/ч
Година 2017 Километража 744 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
149.500 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 11 м Брзина 20 км/ч
Година 2015 Километража 2189 м/ч Сила
Германија, De-17033 Neubrandenburg
Контактирајте го продавачот
149.500 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 11 м Брзина 20 км/ч
Година 2016 Километража 2125 м/ч Сила
Германија, De-17033 Neubrandenburg
Контактирајте го продавачот
310.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 11 м Брзина 30 км/ч
Година 2020 Километража 623 м/ч Сила
Германија, De-17033 Neubrandenburg
Контактирајте го продавачот
70.000 €
Комбајн за жито
Година 2017 Километража 872 м/ч Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
209.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9 м
Година 2012 Километража 2340 м/ч Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
164.900 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.5 м
Година 2012 Километража 1990 м/ч Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2008 Километража Сила
Германија, Eschenburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2005 Километража 4822 м/ч Сила
Германија, Eschenburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Евро Euro 5 Капацитет на резервоар за зрна 14.5 м³ Ширина на опфаќање 9.15 м Работна брзина 25 км/ч Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 12/2022 Километража 3 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Евро Euro 5 Капацитет на резервоар за зрна 7.2 м³ Ширина на опфаќање 9.15 м Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 12/2022 Километража 67 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
109.000 €
Силажен комбајн
Брзина 39 км/ч
Година 2013 Километража 2402 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
143.200 €
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2015 Километража Сила
Германија, De-31188 Holle
Контактирајте го продавачот
165.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9 м
Година 2011 Километража 3833 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
270.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 8 м
Година 2020 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
289.000 €
Комбајн за жито
Година 2019 Километража 1260 м/ч Сила
Германија, De-37284 Waldkappel-Bischhausen
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1236 огласа
Прикажи
Претплати се