Филтри -

Комбајни од Европа

Резултати од пребарување: 2310 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2310 огласа: Комбајни

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
66.807 €
Комбајн за жито
Брзина 20 км/ч
Година 2001 Километража 3476 м/ч Сила
Германија, Manching
Контактирајте го продавачот
299.900 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година 2020 Километража 819 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
комбајн за жито Fendt IDEAL 7 PL
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.7 м Брзина 30 км/ч
Година 2023 Километража 302 м/ч Сила
Германија, Anröchte-Altengeseke
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година Километража 1500 м/ч Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Евро Euro 5 Капацитет на резервоар за зрна 7.2 м³ Ширина на опфаќање 9.15 м Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 12/2022 Километража 67 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
173.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 01/2011 Километража 1856 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
127.500 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година 2009 Километража 5153 м/ч Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 4.2 м
Година 1985 Километража Сила
Полска, Kozmin
Контактирајте го продавачот
496 €
Влечен силажен комбајн
Година Километража Сила
Германија, Straubing
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година 2013 Километража 3024 м/ч Сила
Германија, Emsbüren
Контактирајте го продавачот
170.000 €
Силажен комбајн
Година 2016 Километража 2750 м/ч Сила
Германија, De-74214 Schoental-Westernhausen
Контактирајте го продавачот
183.332 €
Комбајн за жито
Година 2016 Километража 955 м/ч Сила
Австрија, At-7503 Grosspetersdorf
Контактирајте го продавачот
183.333 €
Комбајн за жито
Година 2016 Километража 955 м/ч Сила
Австрија, At-7503 Grosspetersdorf
Контактирајте го продавачот
228.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2019 Километража 875 м/ч Сила
Австрија, At-3321 Stephanshart
Контактирајте го продавачот
397.500 €
Силажен комбајн
Година 2021 Километража 699 м/ч Сила
Германија, De-48683 Ahaus
Контактирајте го продавачот
39.989 €
Силажен комбајн
Брзина 30 км/ч
Година 1997 Километража Сила
Австрија, At-3321 Stephanshart
силажен комбајн New Holland fr480 t4b силажен комбајн New Holland fr480 t4b
2
Контактирајте го продавачот
230.000 €
Силажен комбајн
Брзина 40 км/ч
Година 2019 Километража Сила
Германија, De-49661 Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
275.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7 м
Година 2023 Километража 100 м/ч Сила
Германија, De-48683 Ahaus
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 2021 Километража 2103 м/ч Сила
Германија, Herrngiersdorf
Контактирајте го продавачот
154.000 €
Силажен комбајн
Година 2014 Километража 3197 м/ч Сила
Германија, Bockel - Gyhum
силажен комбајн Claas Jaguar 960 силажен комбајн Claas Jaguar 960 силажен комбајн Claas Jaguar 960
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година Километража Сила
Холандија, Horst
A&M Machinery BV
5 години на Agriline
комбајн за жито New Holland TX64
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година Километража 756 м/ч Сила
Италија, Marene
RB Trading International
6 години на Agriline
силажен комбајн Claas Jaguar 960
1
Контактирајте го продавачот
93.000 €
Силажен комбајн
Година 2008 Километража 3182 м/ч Сила
Италија, Orzivecchi
RB Trading International
6 години на Agriline
комбајн за жито New Holland TX 30
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 1994 Километража Сила
Италија, Marene
RB Trading International
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9 м
Година 2012 Километража 2228 м/ч Сила
Германија, Landsberg am Lech
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2310 огласа
Прикажи
Претплати се