Филтри -

Комбајни од Естонија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

8 огласа: Комбајни од Естонија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Естонија, Koidula
Контактирајте го продавачот
259.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.6 м Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2016 Километража 1329 м/ч Сила
Естонија, Kärevere
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
46.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9 м
Година 2004 Километража Сила
Естонија, Koidula
Контактирајте го продавачот
117.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2012 Километража Сила
Естонија
Контактирајте го продавачот
59.990 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 9 м³ Ширина на опфаќање 7.3 м Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2007 Километража 4276 м/ч Сила
Естонија, Tooma talu
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Естонија
Контактирајте го продавачот
109.900 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9.15 м Брзина 30 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2011 Километража 3661 м/ч Сила
Естонија, Kärstna
Контактирајте го продавачот
109.990 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 8 м³ Ширина на опфаќање 5.5 м Брзина 25 км/ч Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2014 Километража 2443 м/ч Сила
Естонија, Ambla
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се