Agriline » Комбајни » Комбајни од Бугарија
Филтри -

Комбајни од Бугарија

Резултати од пребарување: 37 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

37 огласа: Комбајни од Бугарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
87.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5.5 м
Година 2010 Километража 3676 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
191.700 € BGN 375.000 BGN
Комбајн за жито
Година 07/2013 Километража 1650 м/ч Сила
Бугарија, гр. Дулово
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
127.800 € BGN 250.000 BGN
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 12000 м³ Ширина на опфаќање 9 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 10/2011 Километража 1600 м/ч Сила
Бугарија, Дулово
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.607 м
Година 1999 Километража Сила
Бугарија, гр. Дулово
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Евро Euro 6 Ширина на опфаќање 9 м Работна брзина 30 км/ч
Година 05/2014 Километража Сила
Бугарија, Дулово
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 1997 Километража Сила
Бугарија, гр. Дулово
Контактирајте го продавачот
141.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2011 Километража Сила
Бугарија, гр. Дулово
Контактирајте го продавачот
375.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 12500 м³ Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 09/2013 Километража 2150 м/ч Сила
Бугарија, гр. Дулово
Контактирајте го продавачот
205.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 12.5 м³ Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2014 Километража 2555 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
107.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 9 м³ Брзина 40 км/ч
Година 2011 Километража 3991 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 04/2009 Километража 5300 м/ч Сила
Бугарија, София
Контактирајте го продавачот
140.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2010 Километража 3508 м/ч Сила
Бугарија, София
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.6 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2017 Километража 1150 м/ч Сила
Бугарија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2008 Километража 2918 м/ч Сила
Бугарија, Търговище
комбајн за жито JOHN DEERE T560 комбајн за жито JOHN DEERE T560 комбајн за жито JOHN DEERE T560
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.1 м
Година 2021 Километража Сила
Бугарија
Контактирајте го продавачот
77.000 €
Комбајн за жито
Година 2010 Километража 2994 м/ч Сила
Бугарија, Yambol
комбајн за жито JOHN DEERE T660i HillMaster
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 11000 м³ Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2020 Километража 503 м/ч Сила
Бугарија, Търговище
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2020 Километража 680 м/ч Сила
Бугарија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.1 м
Година 2012 Километража 1750 м/ч Сила
Бугарија
комбајн за жито FENDT IDEAL 8 комбајн за жито FENDT IDEAL 8
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2022 Километража Сила
Бугарија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 9000 м³ Ширина на опфаќање 7.6 м
Година 2018 Километража 269 м/ч Сила
Бугарија, Търговище
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Година 2019 Километража Сила
Бугарија, Търговище
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9.15 м
Година 2018 Километража 937 м/ч Сила
Бугарија, Търговище
Контактирајте го продавачот
125 €
Силажен комбајн
Евро Euro 3 Ширина на опфаќање 6 м
Година 04/2010 Километража 2985 м/ч Сила
Бугарија, Yambol
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.7 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2013 Километража 2000 м/ч Сила
Бугарија
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 37 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се