Agriline » Комбајни » Комбајни од Белорусија
Филтри -

Комбајни од Белорусија

Резултати од пребарување: 39 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

39 огласа: Комбајни од Белорусија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
280.000 US$ EUR ≈ 266.200 €
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 12.8 м³
Година 08/2014 Километража Сила
Белорусија, Минская область
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2001 Километража 2500 м/ч Сила
Белорусија, Marina Gorka
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6.6 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2010 Километража 2800 м/ч Сила
Белорусија, марьина горка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2007 Километража 2200 м/ч Сила
Белорусија, марьина горка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5.1 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2000 Километража 2100 м/ч Сила
Белорусија, марьина горка
Контактирајте го продавачот
47.000 US$ EUR ≈ 44.680 €
Комбајн за репка
Година 2005 Километража Сила
Белорусија, Гродно
Контактирајте го продавачот
35.900 US$ EUR ≈ 34.130 €
Комбајн за жито
Година 1997 Километража Сила
Белорусија, Гродно
Контактирајте го продавачот
92.000 US$ EUR ≈ 87.460 €
Силажен комбајн
Година 2004 Километража 5270 м/ч Сила
Белорусија, Гродно
комбајн за репка HOLMER T2
1
Контактирајте го продавачот
30.070 € BYN 80.000 BYN
Комбајн за репка
Ширина на опфаќање 3 м Капацитет 100 т/ч Работна брзина 7 км/ч Брзина 22 км/ч
Година 2005 Километража 7500 м/ч Сила
Белорусија, Солигорск
Контактирајте го продавачот
137.000 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година 11/2015 Километража 1800 м/ч Сила
Белорусија, Могилёв
Контактирајте го продавачот
99.000 € Без ДДВ
Комбајн за репка
Евро Euro 4 Ширина на опфаќање 3.12 м Капацитет 460 т/ч Брзина 32 км/ч
Година 2013 Километража 2850 м/ч Сила
Белорусија, Столбцы
Контактирајте го продавачот
54.500 € BYN 145.000 BYN
Комбајн за жито
Година 2002 Километража Сила
Белорусија, Гродно
Контактирајте го продавачот
5.450 € BYN 14.500 BYN
Силажен комбајн
Година 2000 Километража Сила
Белорусија, Гродно, Гродненская Обл
Контактирајте го продавачот
15.970 € BYN 42.500 BYN
Комбајн за жито
Година 2009 Километража Сила
Белорусија, Гродно, Гродненская Обл
Контактирајте го продавачот
396.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Приколка за жетварка приколка за жетварка Секач за маслена репка секач за маслена репка
Година 2021 Километража 5 м/ч Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
120.000 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година 2013 Километража 7100 м/ч Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
830.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Година 06/2018 Километража 1847 м/ч Сила
Белорусија, Магілёў
Контактирајте го продавачот
418.500 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Година 07/2018 Километража 4 м/ч Сила
Белорусија, Могилёв
Контактирајте го продавачот
17.670 € BYN 47.000 BYN
Силажен комбајн
Година 2012 Километража Сила
Белорусија, Гродно, Гродненская Обл
Контактирајте го продавачот
12.590 € BYN 33.500 BYN
Комбајн за жито
Година 2007 Километража Сила
Белорусија, Гродно, Гродненская Обл
Контактирајте го продавачот
24.430 € BYN 65.000 BYN
Комбајн за репка
Година 2008 Километража Сила
Белорусија, Гродно
комбајн за репка MOREAU Lectra V2 за делови комбајн за репка MOREAU Lectra V2 за делови комбајн за репка MOREAU Lectra V2 за делови
3
Контактирајте го продавачот
6.000 US$ EUR ≈ 5.704 €
Комбајн за репка
Година 03/1997 Километража Сила
Белорусија, Митьковщина
Контактирајте го продавачот
414.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Евро Euro 6
Година 10/2018 Километража 930 м/ч Сила
Белорусија, Солтановка
Контактирајте го продавачот
22.550 € BYN 60.000 BYN
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7.2 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2010 Километража Сила
Белорусија, Дукора
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 39 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се