Agriline » Комбајни » Комбајни - Азербејџан
Филтри -

Комбајни - Азербејџан

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

6 огласа: Комбајни - Азербејџан

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
395.000 US$ EUR ≈ 361.200 €
Комбајн за жито
Година 2020 Километража 626 м/ч Сила
Азербејџан, Баку
Контактирајте го продавачот
403.000 US$ EUR ≈ 368.500 €
Комбајн за жито
Година 2019 Километража 732 м/ч Сила
Азербејџан, Баку
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
440.000 US$ EUR ≈ 402.300 €
Комбајн за жито
Година 2018 Километража Сила
Азербејџан, Баку
Контактирајте го продавачот
216.000 US$ EUR ≈ 197.500 €
Комбајн за жито
Година 2014 Километража 1445 м/ч Сила
Азербејџан, Баку
Контактирајте го продавачот
212.000 US$ EUR ≈ 193.800 €
Комбајн за жито
Година 2012 Километража 957 м/ч Сила
Азербејџан, Баку
Контактирајте го продавачот
171.000 US$ EUR ≈ 156.400 €
Комбајн за жито
Година 2014 Километража 2461 м/ч Сила
Азербејџан, Баку
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се