Филтри -

Комбајни од Австрија

Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

40 огласа: Комбајни од Австрија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
172.000 €
Комбајн за жито
Брзина 20 км/ч
Година 2017 Километража 760 м/ч Сила
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
друг комбајн Grimme SL 750 Rüben und Kartoffel друг комбајн Grimme SL 750 Rüben und Kartoffel друг комбајн Grimme SL 750 Rüben und Kartoffel
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друг комбајн
Година 1991 Километража Сила
Австрија, Feldkirchen
Контактирајте го продавачот
2.900 €
Комбајн за жито
Година 1968 Километража Сила
Австрија, Attnang-Puchheim
Контактирајте го продавачот
117.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2008 Километража 2817 м/ч Сила
Австрија, At-8262 Ilz
Контактирајте го продавачот
44.500 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2001 Километража 11280 м/ч Сила
Австрија, At-8262 Ilz
Контактирајте го продавачот
120.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2013 Километража 2083 м/ч Сила
Австрија, At-8262 Ilz
Контактирајте го продавачот
254.000 €
Комбајн за жито
Брзина 30 км/ч
Година 2020 Километража 450 м/ч Сила
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 3.3 м
Година Километража Сила
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
42.000 €
Комбајн за жито
Година 2022 Километража Сила
Австрија, At-2100 Korneuburg
Контактирајте го продавачот
42.000 €
Комбајн за жито
Година 2022 Километража Сила
Австрија, At-2100 Korneuburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 1990 Километража Сила
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
57.521 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5 м
Година 1997 Километража 2896 м/ч Сила
Австрија, At-4522 Sierning
Контактирајте го продавачот
228.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2019 Километража 875 м/ч Сила
Австрија, At-3321 Stephanshart
Контактирајте го продавачот
22.123 €
Комбајн за жито
Година 1990 Километража 5380 м/ч Сила
Австрија, At-4774 Sankt Marienkirchen Bei Schärding
влечен силажен комбајн FÜHRNSCHUSS GREEN BULL GM 130-25
1
Контактирајте го продавачот
34.500 €
Влечен силажен комбајн
Година 2011 Километража Сила
Австрија, Großpersdorf
Контактирајте го продавачот
39.989 €
Силажен комбајн
Брзина 30 км/ч
Година 1997 Километража Сила
Австрија, At-3321 Stephanshart
Контактирајте го продавачот
98.000 €
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 8 м Брзина 40 км/ч
Година 2009 Километража 6000 м/ч Сила
Австрија, At-3321 Stephanshart
Контактирајте го продавачот
98.000 €
Силажен комбајн
Брзина 40 км/ч
Година 2009 Километража 6000 м/ч Сила
Австрија, At-3321 Stephanshart
Контактирајте го продавачот
202.654 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7 м Брзина 30 км/ч
Година 2017 Километража 2050 м/ч Сила
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
комбајн за репка Franz Kleine 6RHG RÜBE
1
Контактирајте го продавачот
2.000 €
Комбајн за репка
Година Километража Сила
Австрија, Korneuburg
влечен силажен комбајн Kemper EXAKTER влечен силажен комбајн Kemper EXAKTER влечен силажен комбајн Kemper EXAKTER
3
Контактирајте го продавачот
500 €
Влечен силажен комбајн
Година Километража Сила
Австрија, Attnang-Puchheim
Контактирајте го продавачот
800 €
Влечен силажен комбајн
Година Километража Сила
Австрија, Attnang-Puchheim
Контактирајте го продавачот
43.600 €
Комбајн за жито
Година Километража 10914 м/ч Сила
Австрија, At-8262 Ilz
Контактирајте го продавачот
50.000 €
Комбајн за жито
Година 2012 Километража Сила
Австрија, At-2100 Korneuburg
Контактирајте го продавачот
6.800 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Австрија, Hinzenbach
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи
Претплати се