Филтри -

Комбајни Zürn

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2 огласа: Комбајни Zürn

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови комбајн за жито Zürn Селекционный комбайн Zürn 150 / plot combine / parsel biçerdöver нови комбајн за жито Zürn Селекционный комбайн Zürn 150 / plot combine / parsel biçerdöver нови комбајн за жито Zürn Селекционный комбайн Zürn 150 / plot combine / parsel biçerdöver
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 0.6 м³ Ширина на опфаќање 1.5 м Висина за истовар 3.6 м Работна брзина 10 км/ч Брзина 20 км/ч
Година Километража Сила
Германија, Schöntal
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 0.4 м³
Година Километража Сила
Германија, Schöntal
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се