Филтри -

Комбајни World

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3 огласа: Комбајни World

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
1 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 2.8 м Капацитет 21 т/ч
Година 2023 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
1 €
Комбајн за моркови
Ширина на опфаќање 2.2 м Капацитет 20 т/ч
Година 2020 Километража Сила
Кина, Shanghai
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
1 US$ EUR ≈ 0,92 €
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 2 м Капацитет 20 т/ч
Година 2023 Километража Сила
Кина, Shanghai
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се