Филтри -

Комбајни WINTERSTEIGER

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Комбајни WINTERSTEIGER

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови комбајн за жито WINTERSTEIGER Селекционный комбайн Wintersteiger Quantum
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 1.5 м
Година 2022 Километража Сила
Украина, Kyiv
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се