Филтри -

Комбајни WIC

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Комбајни WIC

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Ширина на опфаќање 2.7 м Капацитет 75 т/ч
Година 2006 Километража 4500 км Сила
Украина, смт.Володарка
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се