Филтри -

Комбајни Vervaet

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

8 огласа: Комбајни Vervaet

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
155.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за репка
Работна брзина 12 км/ч Брзина 30 км/ч
Година 2008 Километража 8234 м/ч Сила
Украина, Starokostiantyniv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Работна брзина 10 км/ч Брзина 30 км/ч
Година 2017 Километража 5200 м/ч Сила
Украина, Starokostiantyniv
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
225.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за репка
Работна брзина 12 км/ч Брзина 30 км/ч
Година 2011 Километража 7460 м/ч Сила
Украина, Starokostiantyniv
Контактирајте го продавачот
245.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за репка
Работна брзина 10 км/ч Брзина 30 км/ч
Година 2012 Километража 6400 м/ч Сила
Украина, Starokostiantyniv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Ширина на опфаќање 4.05 м Работна брзина 610 км/ч Брзина 40 км/ч
Година 2024 Километража Сила
Украина, Starokostiantyniv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Брзина 40 км/ч
Година 2024 Километража Сила
Украина, Starokostiantyniv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Брзина 40 км/ч
Година 2024 Километража Сила
Украина, Starokostiantyniv
Контактирајте го продавачот
49.000 US$ EUR ≈ 45.340 €
Комбајн за репка
Година 2005 Километража 4600 м/ч Сила
Белорусија, Hrodna
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се