Филтри -

Комбајни VERVAET од Украина

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Комбајни VERVAET од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Брзина 40 км/ч
Година 2024 Километража Сила
Украина, Староконстантинов
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Брзина 40 км/ч
Година 2024 Километража Сила
Украина, Староконстантинов
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Ширина на опфаќање 4.05 м Работна брзина 610 км/ч Брзина 40 км/ч
Година 2024 Километража Сила
Украина, Староконстантинов
Контактирајте го продавачот
58.380 € UAH 2.391.000 UAH
Комбајн за репка
Година 2008 Километража Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
16.000 US$ EUR ≈ 14.950 €
Комбајн за репка
Ширина на опфаќање 3 м
Година 1998 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 14.020 €
Комбајн за репка
Година 2003 Километража 10000 м/ч Сила
Украина, Дніпро
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се