Филтри -

Комбајни VERVAET

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Комбајни VERVAET: 13 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.150 € PLN 70.000 PLN
Комбајн за репка
Година 1991 Километража 9700 м/ч Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Ширина на опфаќање 4.05 м Работна брзина 610 км/ч Брзина 40 км/ч
Година Километража Сила 626 кс
Украина, Староконстантинов
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Брзина 40 км/ч
Година Километража Сила 510 кс
Украина, Староконстантинов
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Брзина 40 км/ч
Година Километража Сила 465 кс
Украина, Староконстантинов
Контактирајте го продавачот
160.000 € Без ДДВ
Комбајн за репка
Работна брзина 10 км/ч Брзина 30 км/ч
Година 2012 Километража 6400 м/ч Сила 520 кс
Украина, Староконстантинов
Контактирајте го продавачот
130.000 € Без ДДВ
Комбајн за репка
Работна брзина 12 км/ч Брзина 30 км/ч
Година 2011 Километража 7460 м/ч Сила 465 кс
Украина, Староконстантинов
Контактирајте го продавачот
110.000 € Без ДДВ
Комбајн за репка
Работна брзина 12 км/ч Брзина 30 км/ч
Година 2007 Километража 8234 м/ч Сила 600 кс
Украина, Староконстантинов
Контактирајте го продавачот
90.000 € Без ДДВ
Комбајн за репка
Работна брзина 10 км/ч Брзина 30 км/ч
Година 2007 Километража 8069 м/ч Сила 465 кс
Украина, Староконстантинов
Контактирајте го продавачот
50.000 €
Комбајн за репка
Година 2000 Километража Сила
Украина, Хмельницкая
Контактирајте го продавачот
62.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за репка
Работна брзина 12 км/ч Брзина 30 км/ч
Година 12/2005 Километража 8022 м/ч Сила 465 кс
Украина, Луцьк
силажен комбајн VERVAET BEET EATER 925 №1803 силажен комбајн VERVAET BEET EATER 925 №1803
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
115.000 €
Силажен комбајн
Година 2004 Километража 6500 м/ч Сила
Украина, Харьков
Контактирајте го продавачот
17.950 € Без ДДВ
Комбајн за репка
Година 2000 Километража 7801 м/ч Сила
Холандија, Drachten
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Комбајн за репка
Година Километража 7166 м/ч Сила
Холандија, Maasdam
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се