Филтри -

Комбајни VERSATILE

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

2 огласа: Комбајни VERSATILE

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
45.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Брзина 25 км/ч
Година 2015 Километража 1707 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
45.500 €
Силажен комбајн
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2015 Километража 1707 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се