Филтри -

Комбајни Solmax Steel

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Комбајни Solmax Steel

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за грашок
Ширина на опфаќање 3 м Работна брзина 7 км/ч
Година 07/2020 Километража Сила
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за грашок
Ширина на опфаќање 3 м Работна брзина 10 км/ч
Година 01/2023 Километража Сила
Турција, Konya
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
20.150 € PLN 87.000 PLN
Комбајн за грашок
Ширина на опфаќање 3 м Работна брзина 7 км/ч
Година 2024 Километража Сила
Полска, Olesno
Контактирајте го продавачот
42.840 € PLN 185.000 PLN
Комбајн за грашок
Работна брзина 4 км/ч
Година 2024 Километража Сила
Полска, Olesno
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се