Филтри -

Комбајни Sampo од Украина

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3 огласа: Комбајни Sampo од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 25.760 €
Комбајн за жито
Евро Euro 2 Капацитет на резервоар за зрна 3000 м³ Ширина на опфаќање 4.2 м Висина за истовар 6.5 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2001 Километража 7377 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 3 м Брзина 22 км/ч
Година 1980 Километража Сила
Украина, Zvenyhorodka
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
9.700 US$ EUR ≈ 8.925 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 3 м
Година 1979 Километража Сила
Украина, Lutsk
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се