Филтри -

Комбајни SAMPO од Украина

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Комбајни SAMPO од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 26.160 €
Комбајн за жито
Евро Euro 2 Капацитет на резервоар за зрна 3000 м³ Ширина на опфаќање 4.2 м Висина за истовар 6.5 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2001 Километража 7377 м/ч Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
8.000 US$ EUR ≈ 7.475 €
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 2500 м³ Ширина на опфаќање 3 м Брзина 20 км/ч
Година 1984 Километража Сила
Украина, Тульчин
Контактирајте го продавачот
9.700 US$ EUR ≈ 9.064 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 3 м
Година 1979 Километража Сила
Украина, Луцьк
Контактирајте го продавачот
14.500 US$ EUR ≈ 13.550 €
Комбајн за жито
Година 01/1985 Километража 2723 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
9.999 US$ EUR ≈ 9.343 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 2.7 м
Година 1985 Километража Сила
Украина, Луцьк
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се