Филтри -

Комбајни SAMPO

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Комбајни SAMPO: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 14.070 €
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 5200 м³ Ширина на опфаќање 4.5 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 2005 Километража Сила 185 кс
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 3 м
Година 1990 Километража Сила
Полска, Nidzica
Контактирајте го продавачот
2.700 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 2.4 м
Година Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
комбајн за жито SAMPO  2045 комбајн за жито SAMPO  2045
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
12.741 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 3.1 м Приколка за жетварка приколка за жетварка
Година 1991 Километража 3000 м/ч Сила 126 кс
Украина, Полтава
AGROX
4 години на Agriline
комбајн за жито SAMPO Sampo-Rosenlew 35
1
Контактирајте го продавачот
2.700 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 2.4 м
Година Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
комбајн за жито SAMPO Sampo-Rosenlew 360 комбајн за жито SAMPO Sampo-Rosenlew 360 комбајн за жито SAMPO Sampo-Rosenlew 360
3
Контактирајте го продавачот
4.050 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 2.4 м
Година Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
9.200 US$ EUR ≈ 8.631 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 3.4 м
Година 1987 Километража Сила
Полска, Nidzica
Контактирајте го продавачот
55.999 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година 2005 Километража Сила 135 kW
Латвија, Kuldīga
комбајн за жито SAMPO 130 №2024 комбајн за жито SAMPO 130 №2024 комбајн за жито SAMPO 130 №2024
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
8.300 US$ EUR ≈ 7.787 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 2 м
Година 1990 Километража Сила 90 кс
Украина, Николаевская
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се