Филтри -

Комбајни Royermak

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

3 огласа: Комбајни Royermak

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
12.500 € Со вклучен ДДВ
Силажен комбајн
Евро Euro 1 Ширина на опфаќање 1 м Капацитет 333 т/ч Работна брзина 33 км/ч Брзина 33 км/ч
Година Километража Сила
Турција, KONYA
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Влечен силажен комбајн
Ширина на опфаќање 111 м Капацитет 10 т/ч Работна брзина 20 км/ч
Година 03/2022 Километража Сила
Турција, KONYA
комбајн за грашок Royermak PEA HARVESTER - 55 YEARS EXPERIENCE комбајн за грашок Royermak PEA HARVESTER - 55 YEARS EXPERIENCE комбајн за грашок Royermak PEA HARVESTER - 55 YEARS EXPERIENCE
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за грашок
Година Километража Сила
Турција, KONYA
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се